czwartek, 22 lutego, 2024
Godzinnik.pl Biznes Kim jest Jakub Gąsowski? Wszystko, co musisz wiedzieć o tej osobie

Kim jest Jakub Gąsowski? Wszystko, co musisz wiedzieć o tej osobie

Jakub Gąsowski

 

Jakub Gąsowski – Biografia

Jakub Gąsowski jest znanym polskim aktorem oraz prezenterem. Urodził się 27 sierpnia 1995 roku, co oznacza, że w 2024 roku skończ 29 lat. Jest synem słynnych aktorów Hanny Śleszyńskiej i Piotra Gąsowskiego.

Jakub Gąsowski od najmłodszych lat pragnął związać swoją przyszłość z aktorstwem. Już jako dziecko miał dryg artystyczny, a jego rodzice nie odradzali mu tej drogi. Wspierali go w jego wyborze i zawsze wierzyli w jego talent.

W 2020 roku ukończył Wydział Aktorski Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jakub Gąsowski ma na swoim koncie wiele ról teatralnych, filmowych i telewizyjnych. W 2023 roku wystąpił w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zrobił furorę swoim talentem i wokalnymi umiejętnościami.

Jakub Gąsowski jest również prezenterem telewizyjnym. W 2022 roku prowadził program „Dzień Dobry TVN”.

[irp]

Jego rodzice, Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski, są znanymi aktorami w Polsce. Jakub Gąsowski jest jedynakiem, a jego rodzice są dla niego największym wsparciem i inspiracją.

Podsumowując, Jakub Gąsowski to utalentowany aktor i prezenter, który zrobił furorę w polskim show-biznesie. Jego rodzice, Hanna Śleszyńska i Piotr Gąsowski, są dla niego największym wsparciem i inspiracją.

Kariera aktorska Jakuba Gąsowskiego

Jakub Gąsowski to młody, utalentowany aktor, który swoją karierę rozpoczął w teatrze. Już podczas studiów na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, Jakub zaczął występować na scenie. W 2018 roku zagrał w spektaklu „Akt równoległy” w Teatrze Capitol, a rok później w „Weselu 2” w Teatrze Polonia.

[irp]

Teatr

Jakub Gąsowski ma na swoim koncie wiele udanych ról teatralnych. W 2019 roku zagrał w spektaklu „Akt równoległy” w Teatrze Capitol, a rok później w „Weselu 2” w Teatrze Polonia. W 2022 roku wystąpił w spektaklu „Mecenas Porada” w Teatrze Ochoty. Na scenie radzi sobie znakomicie, a z pierwszego rzędu podczas jednego z przedstawień oklaskiwał go dumny ojciec.

Film i Telewizja

Jakub Gąsowski ma już na swoim koncie kilka ról w filmie i telewizji. W 2018 roku zagrał w serialu „Na Wspólnej”, gdzie wcielił się w postać Rafała. W 2019 roku pojawił się w filmie fabularnym „The Occupation”, gdzie zagrał Jurijego. Po 2 latach Gąsowski dostał się do obsady serialu „Echo serca” oraz „Na dobre i na złe”. W 2020 roku zagrał w serialu „Belfer”.

Jakub Gąsowski jest również jednym z uczestników programu rozrywkowego „Jak zostać gwiazdą”, gdzie prezentuje swoje umiejętności wokalne oraz aktorskie. W 2023 roku wystąpił w 19. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie zrobił duże wrażenie na jurorach i publiczności.

[irp]

Udział w programach telewizyjnych

Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Jakub Gąsowski jest jednym z uczestników programu telewizyjnego „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, który zadebiutował na antenie Polsatu w 2013 roku. W programie tym, uczestnicy wcielają się w różne postacie muzyczne i aktorskie, a ich zadaniem jest jak najlepsze odwzorowanie stylu i charakterystycznych cech danej postaci. Jakub Gąsowski występuje w 19. edycji programu, która zadebiutowała na antenie Polsatu 1 września 2023 roku. Wśród pozostałych uczestników znajdują się m.in. Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Magdalena Kumorek, Jagoda Szydłowska, Kuba Szmajkowski i Marcin Januszkiewicz.

Dzień Dobry TVN

Jakub Gąsowski był także prezenterem programu „Dzień Dobry TVN”, który jest emitowany na antenie TVN. W programie tym, Jakub Gąsowski prezentował różnego rodzaju ciekawostki i informacje na temat kultury, rozrywki, zdrowia i stylu życia. Program ten cieszy się dużą popularnością wśród widzów, a udział Jakuba Gąsowskiego w tym programie przyczynił się do zwiększenia jego rozpoznawalności wśród telewidzów.

W sumie, udział Jakuba Gąsowskiego w programach telewizyjnych, takich jak „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i „Dzień Dobry TVN”, przyczynił się do zwiększenia jego popularności i rozpoznawalności wśród widzów. Jakub Gąsowski jest jednym z wielu utalentowanych artystów, którzy zyskali uznanie publiczności dzięki swojemu talentowi i zaangażowaniu w swoją pracę.

[irp]

Obecność w mediach społecznościowych

Jakub Gąsowski jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym i zawodowym. Jego oficjalny profil na Instagramie to @kuba_gasowski, gdzie ma ponad 200 tysięcy obserwujących.

Na swoim profilu Jakub publikuje zdjęcia z planu filmowego, wakacyjne zdjęcia, a także zdjęcia z rodzinnymi uroczystościami. W swoich postach często dziękuje fanom za wsparcie i wyraża swoją wdzięczność za możliwość grania w filmach i serialach.

Jakub Gąsowski korzysta także z innych platform społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter, gdzie również publikuje swoje zdjęcia i informacje na temat swojej kariery aktorskiej.

Jeśli chodzi o kontakt, na swoim profilu na Instagramie Jakub udostępnia swoje dane kontaktowe, w tym adres e-mail, który umożliwia bezpośredni kontakt z nim.

[irp]

Zainteresowania i życie prywatne

Jakub Gąsowski jest znanym polskim aktorem, który zyskał popularność dzięki swoim rolom w filmach i serialach. Oprócz swojej kariery aktorskiej, Jakub ma wiele zainteresowań i pasji.

Jednym z jego zainteresowań jest jazda konna. Jakub uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu i jeździć konno. Jest to dla niego sposób na relaks i oderwanie się od codziennych obowiązków.

Jakub jest również bardzo zaangażowany w swoje życie prywatne. W 2023 roku wziął ślub z ukochaną, z którą jest w związku od kilku lat. Para często podróżuje razem i spędza czas na wspólnych pasjach.

W wolnym czasie Jakub lubi również planować różne wydarzenia, takie jak wesela czy imprezy. Jest to dla niego sposób na kreatywne wykorzystanie swoich umiejętności organizacyjnych.

Jakub jest również związany z branżą show-biznesu i często angażuje się w różne projekty artystyczne. W 2022 roku wziął udział w Paradzie Serc, gdzie zaprezentował swoje umiejętności taneczne i wokalne.

Podsumowując, Jakub Gąsowski to nie tylko utalentowany aktor, ale również osoba z wieloma pasjami i zainteresowaniami. Często angażuje się w różne projekty i spędza czas na organizowaniu różnych wydarzeń.

[irp]

Najczęściej zadawane pytania

Kto jest w rodzinie Jakuba Gąsowskiego?

Jakub Gąsowski jest synem znanych aktorów Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. Ma również młodszego brata, Antoniego Gąsowskiego.

Jaki jest związek Jakuba Gąsowskiego z serialem „Na Wspólnej”?

Jakub Gąsowski w latach 2017-2018 grał w serialu „Na Wspólnej” postać Bartka Kozłowskiego.

Ile wynosi wzrost Jakuba Gąsowskiego?

Jakub Gąsowski ma 183 cm wzrostu.

Z kim Jakub Gąsowski pojawił się ostatnio na ściance?

Ostatnio Jakub Gąsowski pojawił się na ściance w towarzystwie swojej dziewczyny, aktorki Pauliny Gałązki.

Kim są rodzice Jakuba Gąsowskiego?

Rodzicami Jakuba Gąsowskiego są Piotr Gąsowski i Hanna Śleszyńska, znani polscy aktorzy.

Czy Jakub Gąsowski ma rodzeństwo?

Tak, Jakub Gąsowski ma młodszego brata, Antoniego Gąsowskiego.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Ewa Wachowicz: Mam burzę pomysłów na nowy sezon „Ewa gotuje”. Po podróży do Kambodży jestem zafascynowana smakami azjatyckimi

W nowej serii programu „Ewa gotuje” prezenterka zabierze widzów w wyjątkową kulinarną podróż po Kambodży. Zainspirowana azjatyckimi smakami będzie się starała przełożyć miejscowe przepisy na polski...

Światowe tempo redukcji emisji CO2 dalekie od deklaracji poszczególnych państw. UE z najbardziej ambitnym podejściem

– Trzymamy kciuki za wspólnotę europejską, bo jest ewidentnie liderem procesu ograniczania emisji gazów cieplarnianych – mówi Kamil Wyszkowski, dyrektor wykonawczy UN Global...

Rozwój technologii nie idzie w parze ze świadomością użytkowników i regulacjami prawnymi. To zagrożenie dla ochrony danych osobowych

Użytkownicy różnych aplikacji, systemów czy urządzeń nie zawsze są świadomi, czy i w jakim stopniu, przez kogo i do jakich celów będą gromadzone i wykorzystywane dane na ich...

Ubezpieczyciele zapewniają pomoc fachowców w przypadku domowych awarii. Popularność takich usług rośnie

W przypadku usterki pilne znalezienie dobrego fachowca jest trudne, a koszt takiej usługi może mocno nadszarpnąć domowy budżet. Dlatego też na polskim rynku coraz...

Niedopałki papierosów powodują co roku 20 mld dol. strat w ekosystemach wodnych. Potrzeba większej odpowiedzialności branży tytoniowej za ten problem

Zanieczyszczenie plastikiem z niedopałków papierosów kosztuje globalną gospodarkę 26 mld dol. rocznie, w tym 5 mld to koszt gospodarowania odpadami, a ponad 20 mld to...

Joanna Trzepiecińska i Tomasz Dedek znowu małżeństwem. Aktorzy grają parę w spektaklu „Jak Zabłocki na mydle”

Alutka i Jędrula, czyli duet znany z serialu „Rodzina zastępcza”, tym razem pojawia się na teatralnej scenie. W spektaklu pod tytułem: „Jak Zabłocki na mydle”...

W lutym spodziewany jest projekt zmian w podatku Belki. Kwota wolna od tej daniny mogłaby być zachętą do inwestowania

Wysoka inflacja spowodowała, że wielu Polaków zainteresowało się inwestowaniem swoich oszczędności, aby zapobiec utracie ich wartości. – Ten trend przybiera na sile, obecnie...

Ważą się losy nowej dyrektywy dotyczącej jakości powietrza w UE. Nowe normy mogą zostać przesunięte na 2040 rok

Fundacja ClientEarth apeluje do rządu o to, aby poparł ambitne przepisy dotyczące walki ze smogiem, które są właśnie finalizowane w Brukseli. Chodzi o nową unijną dyrektywę dotyczącą jakości powietrza,...

O TYM SIĘ MÓWI

Anna Jurksztowicz: Powinniśmy mieć większą wiedzę na temat osteoporozy. Po 50. roku życia należy mierzyć wzrost i badać gęstość kości

Piosenkarka uważa, że edukowanie społeczeństwa w zakresie osteoporozy i jej konsekwencji dla naszego zdrowia jest niezwykle potrzebne. Proste badanie, szybka diagnoza i odpowiednie leczenie może bowiem nie tylko...

Daria Widawska: Reżyseria dubbingu to zupełnie nowa ścieżka na mojej drodze zawodowej. Kiedyś może też wyreżyseruję jakąś sztukę teatralną

Aktorka dała się już poznać widzom jako nietuzinkowa osoba, która potrafi doskonale zagrać nawet najbardziej wymagające role. Jakiś czas temu postanowiła też spróbować...

Brutalna zbrodnia wstrząsnęła miasteczkiem w Bawarii, zginęły cztery osoby

Brutalna zbrodnia wstrząsnęła miasteczkiem Weilheim w niemieckiej Górnej Bawarii - pisze w sobotę portal dziennika "Bild". W piątek po południu zginęły tam...
NEWSLETTER