piątek, 30 lipca, 2021
Godzinnik.pl Świat Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną


Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Matka zmarła na oczach dzieci!

Plaża na Wybrzeżu Jurajskim znajduję się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Na wybrzeżu jest wiele skał, z których można podziwiać malownicze widoki. Tahira Jabeen wraz ze swoją córką spacerowały po Wybrzeżu Jurajskim. Kobieta chciała skrócić swoją drogę i zboczyła z trasy. Niestety 40-latka straciła równowagę, poślizgnęła się i spadła ze skały. Turyści, którzy szli wraz z kobietą krzyczeli do niej, aby nie szła tamtą drogą, ponieważ jest bardzo niebezpieczna. Kobieta niestety się nie posłuchała.

Elżbieta II załamana! Dotarły kolejne, smutne wiadomości...

Zginęła śmiercią tragiczną

Kobieta została natychmiast przewieziona do szpitala, ale po kilkunastu minutach zmarła w wyniku odniesionych obrażeń. Córka 40-latki przeżyła załamanie nerwowe i również trafiła do placówki leczniczej. Tahira Jabeen osierociła pięcioro dzieci.

Horror w parku narodowym. Niedźwiedź zjadł turystę

Mężczyzna został rozszarpany na małe kawałki przez niedźwiedzia w parku narodowym. Całemu zdarzeniu przyglądali się przyjaciele turysty, ale byli bezradni i nie...

Tragiczna śmierć dziecka! Chłopiec został zabity przez swoją ciocię

Kobieta wyjeżdżając z posesji nie zauważyła chłopca, który wyciągał kota spod opon samochodu. 8-latek nie żyje. Rodzinna tragedia

Elżbieta II załamana! Dotarły kolejne, smutne wiadomości…

Kolejny cios został wymierzony w królową Elżbietę II. Znowu się tego nie spodziewała... Doskonały wizerunek dynastii

Polski artysta miał wypadek! Nie wiadomo co z jego karierą…

Znany artysta miał wypadek. Zdecydowanie wpłynęło to na jego karierę... Instagram.com/ @filiplato

Rozdano kolejne nagrody w ramach loterii szczepionkowej. Zobacz, czy ty też wygrałeś!

Kolejne wyniki losowań szczepionkowych już za nami. Tym razem były do wygrania pieniądze i hulajnogi elektryczne. Zobaczy ty też wygrałeś!

Popularne lody wycofane ze sprzedaży! Uważaj, aby ich nie jeść. Mogą Ci poważnie zaszkodzić

Wycofano ze sprzedaży jedne z najpopularniejszych lodów. Rzecznik Komisji Europejskiej nakazał wycofać lody ze szkodliwymi substancjami z obiegu.
Matka zmarła na oczach dzieci!
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...