czwartek, 30 maja, 2024
Godzinnik.pl Świat Fani Eurowizji w szoku po zobaczeniu uczestnika "z penisem na wierzchu" na...

Fani Eurowizji w szoku po zobaczeniu uczestnika „z penisem na wierzchu” na scenie podczas występu

Jeden z uczestników Konkursu Piosenki Eurowizji z pewnością wywołał ożywione dyskusje po wyraźnej awarii garderoby w trakcie występu.

Ludzie z całego kraju wczoraj wieczorem (sobota, 11 maja) z pewnością włączali TV, aby obejrzeć wyczekiwaną Eurowizję.

Dla tych, którzy mogliby nadrabiać zaległości, Nemo Mettler ze Szwajcarii został ogłoszony zwycięzcą tegorocznego konkursu.

Niebinarny 24-letni wokalista, w różowej spódnicy i puchatym swetrze, utrzymywał równowagę na przechylającej się metalowej dysku, gdy wykonywał swoją mieszankę opery i tańca pt. „The Code” w sobotni wieczór w Malmo, w Szwecji.

Zauważając niektóre protesty, które miały miejsce przed wczorajszym koncertem, wiele z nich dotyczyło kontrowersyjnej decyzji Eurowizji o dopuszczeniu Izraela do konkursu pomimo trwającego konfliktu między krajem a Gazą, Nemo powiedział: „Muszę powiedzieć, że całe to doświadczenie było naprawdę intensywne i nie zawsze przyjemne.

„Zdarzyło się wiele rzeczy, które nie wydawały się być wyrazem miłości i jedności, co naprawdę mnie zasmuciło. Ale jednocześnie… było tutaj także mnóstwo miłości.”

Poza zwycięskim występem Nemo, o którym wszyscy mówią, był jeszcze jeden, który wzbudził wiele dyskusji oraz kontrowersji – i był to występ z Finlandii.

Windows95man z Finlandii wykonał utwór „No Rules!” wczoraj wieczorem, i można śmiało powiedzieć, że zaczęło się to dość nietypowo.

Jeden z członków zespołu wyłonił się z dużego jaja, które otworzyło się jak małża, i wydawało się, że nie ma na sobie niczego od pasa w dół.

Następnie drugi członek zespołu pojawił się i zaczął śpiewać.

Potem mężczyzna bez spodni (tak przynajmniej się wydawało) wyskoczył i zaczął tańczyć po scenie. Podczas gdy jego nagie pośladki były widoczne, mówi się, że tak naprawdę miał na sobie skórzaną bieliznę w kolorze ciała, aby zakryć swoje genitalia.

Później, w trakcie występu, z nieba spadły na niego krótkie dżinsowe szorty do założenia, ale podczas gdy się kręcił, niektórzy widzowie twierdzili, że jego genitalia wyszły na wierzch.

Mając na uwadze ryzykowny charakter występu Windows95man, wielu widzów zabrało się do dyskusji, aby podzielić się swoimi przemyśleniami – w tym tenisista Andy Murray.

„Czy na Eurowizji jest facet na scenie ze swoim prąciem? Nie spodziewałem się tego zobaczyć w telewizji” – zastanawiał się Murray.

Ktoś inny powiedział: „Oglądając teraz Eurowizję, dlaczego do kur** nędzy Finlandia miała jakiegoś kolesia biegającego z wiszącym kutasem?”.

Kontynuowali w kolejnym tweecie: „Poważnie, wiem, że celowo zakryli jego penisa kątami kamery i specjalnie umieszczonymi rekwizytami, ale co z ludźmi oglądającymi to na żywo? Tam mogą być dzieci! To jest po prostu przerażające”.

„Finlandia wyciągająca penisa w trakcie występu nie była na mojej rodzinnej karcie do gry w Eurowizję”, dodał inny.

NAJNOWSZE INFORMACJE

Apartamenty w szklarskiej porębie

Szklarska Poręba to miejscowość niezwykle malownicza i atrakcyjna turystycznie. Co warto zobaczyć...

Branża Vape w Polsce – przegląd i perspektywy

Czym jest "vaping" i jakie są jego korzenieZačnijmy...

Sprawdź, czy da się nauczyć języka angielskiego online!

Czy możliwe jest nauczenie się języka angielskiego online? Zdalna nauka podobno wymaga...

Torby Papierowe: Ekologiczne i Praktyczne Rozwiązanie dla Biznesu

Torby papierowe stały się niezwykle popularne w ostatnich latach, zarówno wśród konsumentów,...

Wszystko, co musisz wiedzieć o swojej firmie!

Temat firm w Polsce jest cały czas, bardzo łakomym kąskiem. Dzieje się...

Prezes PGE: Energetyka węglowa nie jest w stanie funkcjonować zgodnie z zasadami rynkowymi. Konieczne jest wydzielenie tego segmentu ze spółki

Grupa PGE opublikowała zgodne z wcześniejszymi szacunkami wyniki finansowe za I kwartał 2024 roku. Znacząco wzrosły w tym czasie nakłady inwestycyjne, których wysokość przekroczyła 2...

Rosną koszty transportu morskiego. Wszystko przez ataki bojowników Huti na statki handlowe

Nie ustają ataki jemeńskich bojowników Huti na statki handlowe płynące przez Morze Czerwone. Coraz częściej statki płynące między portami w Europie i Azji wybierają trasy wokół...

Infrastruktura krytyczna w polskich miastach jest dobrze chroniona. Nadal są jednak słabe punkty

Po wybuchu wojny w Ukrainie polskie miasta są bardziej świadome konieczności ochrony infrastruktury krytycznej. W ocenie ekspertów jest ona chroniona na wysokim poziomie. Nie...

O TYM SIĘ MÓWI

Gdzie mieszka Wojciech Cejrowski?

Mało jest ludzi tak kontrowersyjnych, a jednocześnie posiadających tak dużą grupę fanów w Polsce, jak słynny twórca...

Edyta Jankiewicz wiek, kim jest, gdzie mieszka, dzieci

Są osoby, które z dnia na dzień zyskują popularność przez swoich bliskich, którzy osiągnęli sukces. Doskonałym tego przykładem jest Edyta Jankiewicz. Kobieta...

Małgorzata Leon – kim jest ta znana polska pisarka?

Małgorzata Leon: Biografia Wczesne Życie i Edukacja Małgorzata Leon, z domu Gronkowska, urodziła się w Toruniu. Dokładna data urodzenia nie jest znana, ale wiadomo, że jest...