wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Żołnierze Kim Dzong Un masowo wymierają na COVID-19. Znamy liczby!

Żołnierze Kim Dzong Un masowo wymierają na COVID-19. Znamy liczby!

Żołnierze Kim Dzong Una umierają w obozach covidowych. Oficjalnie w Korei Północnej nikt nie choruje na koronawirusa, a tym bardziej nikt na niego nie umiera.W Korei Północnej panuje reżim oraz cenzura. Mieszkańcy nie mają dostępu do informacji i nie wiedzą co dzieje się na świecie. Świat również ma problemy z dotarciem do informacji co dzieje się u Koreańczyków.

Brak informacji

Nikt nie ma prawa wiedzieć co dzieje się za granicami Korei Północnej. Docierają do nas informacje, że COVID19 ominął mieszkańców tego kraju. Oficjalne informacje to 0 zakażonych oraz 0 osób zmarłych.

Okazuje się, że jednak, że Korea Północna również walczy z koronawirusem, jednak na swój sposób bardzo odbiegający od wytycznych WHO.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!


Źródło Express UK podaje, że od początku tego roku w Korei Północnej zginęły tysiące żołnierzy, którzy byli w specjalnych obozach covidowych. Obozy powstają dla osób chorych lub z podejrzeniem choroby. Szacuje się, że przebywa w nich około 50 tysięcy ludzi, a 4 tysiące nie żyją. Obozy te mają za zadanie odizolować chorych od reszty społeczeństwa.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
ŹródłoO2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
żołnierz
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...