środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Znany polityk kompletnie ośmieszony. ,,Ona ma tylko 15 lat''

Znany polityk kompletnie ośmieszony. ,,Ona ma tylko 15 lat”

Amerykański polityk nie spodziewał się takiej sytuacji. Bowiem został przyłapany na bardzo krępującej sytuacji, a całość zarejestrowały kamery.

Sacha Baron Cohen

Borat to postać fikcyjna, która w nietypowy sposób wywołuje skandaliczne zachowania. Ową postać gra pewien dziennikarz z Kazachstanu, Sacha Baron Cohen. Mężczyzna przedstawia satyryczne wywiady i rozmowy ze znanymi ludźmi. Jego celem jest przedstawienie prawdziwego oblicza gwiazd w bardzo śmieszny sposób.

,,Kolejny filmu o Boracie”

Kontrowersyjną sceną ,,Kolejnego filmu o Boracie” okazała się być ta, w której pokazane są nagrania z pokoju hotelowego. Bowiem w pomieszczeniu obecny był burmistrz Nowego Jorku wraz z prawnikiem Donalda Trumpa. Okazało się, że Rudy Giuliani miał dopuścić się napaści na dziennikarkę, która prywatnie była córką filmowego Borata graną przez Marię Bakalovą. W jednym z wywiadów producenci filmu o Boracie powiedzieli, że polityk Rudy Giuliani, zażądał po wywiadzie aresztowania przez policję całej ekipy produkcyjnej.

Rudy Giuliani

Rudy Giuliani był burmistrzem Nowego Jorku i jako jeden z pierwszych rządzących rozpoczął walkę z przestępczością. Niegdyś uważany był za bohatera, ponieważ w trakcie zamachu 11 września 2001 roku wziął udział w akcji ratunkowej. Mężczyzna w czasie kadencji Donalda Trumpa, pomagał mu i reprezentował go podczas śledztwa w czasie pierwszego impeachmentu. Giuliani stał się ikoną prawicowego światopoglądu, dlatego twórcy Borata wybrali właśnie jego.

,,Ona ma tylko 15 lat”

Mężczyzna wziął udział w wywiadzie dla dziennikarki Marii Bakalovej, czyli aktorki, która grała w filmie córkę Borata. Giuliani kompletnie się nie podziewał tego, w czym bierze udział ani to, że Bakalova ma zamiar go ośmieszyć. Kamery nagrały mężczyznę wraz z aktorką, którzy leżą na łóżku hotelowym. Zarejestrowały również sytuację, kiedy polityk dotyka dziennikarkę i robi ,,coś” w okolicach rozporka. W tamtym momencie przyłapał ich Borat (Sacha Baron Cohen), który krzyczał: ,,ona ma tylko 15 lat, jesteś dla niej za stary. Weź mnie, weź mnie”.

Nieudana ucieczka

Mężczyzna zaczął uciekać, ale uświadomił sobie, że ekipa, wciąż ma nagranie. Polityk poprosił, więc zarząd hotelu, aby nikogo nie wypuszczać z budynku. Tak się stało, ale nagrania zostały wyprowadzone z hotelu i trafiły na ekrany. Cały wywiad można obejrzeć na Amazon Prime w materiale „Kolejny film o Boracie”. Ekipa filmowa nie została powstrzymana przez groźby mężczyzny, a film jest wciąż dostępny na platformie.

„Twierdził, że dopuściliśmy się wymuszenia rozbójniczego. Zadzwonił do wszystkich znajomych gliniarzy z Nowego Jorku, gdzie kręciliśmy zdjęcia, i zgłosił takie wymuszenie, co było bardzo sprytnym zagraniem, bo jest ono uważane za przestępstwo federalne” – powiedział producentka filmowa

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Ona ma tylko 15 lat
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...