niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Znany bokser pobił swoją partnerkę! Zadał cios prosto w szczękę

Znany bokser pobił swoją partnerkę! Zadał cios prosto w szczękę

Sąd wydał wyrok dla niemieckiego boksera Toma Schwarza, który znęcał się fizycznie nad partnerką. Pięściarz miał trafić na 10 lat więzienia, ale ostatecznie został ukarany tylko grzywną.

Znany bokser
thesun.co.uk

Znany bokser

Do dramatycznego zdarzenia doszło w pizzeri, gdzie Tom Schwarz świętował swoje urodziny. Na uroczystości doszło do kłótni z byłą partnerką pięściarza. W przypływie negatywnych emocji, bokser zadał cios prosto w szczękę dziewczyny. Obrażenia były na tyle poważne, że kobieta musiała jechać do szpitala.

Wina ex?

Do sprzeczki doszło zaraz po wyjściu Schwarza z restauracji, kiedy to pięściarz odprowadzał swoją obecną 27-letnią żonę do samochodu. W zeznaniach boksera usłyszeliśmy, że ex sportowca, chciała zakończyć to, „na własnych warunkach”. Wtedy to doszło do sporu, w wyniku którego, Tom Schwarz trafił do aresztu, a jego była na oddział w szpitalu.

Szokujący wyrok

Sąd zadecydował o karze dla Toma. Wyrok dla wielu osób jest oburzający, gdyż kare – 10 lat pozbawienia wolności – zamieniono na grzywnę w wysokości 2,5 tys., euro.

W miniony wtorek zapadł jednak wyrok, po którym zawodnik może odetchnąć z ulgą. W sądzie okręgowym Burg pod Magdeburgiem usłyszał po pięciogodzinnej rozprawie, że jedyną karą, jaka zostanie na niego nałożona, to grzywna w wysokości 2,5 tysiąca euro – poinformowało sport.radiozet.pl.

Opinia sędziego

Według opinii sędziego Winfrieda Leopolda, do niewłaściwego zachowania doszło po obu stronach sporu. Adwokat pięściarza wielokrotnie powtarzał, że Tom Schwarz wielokrotnie żałował zadanego ciosu i przekonywał, że działał w obronie własnej.

Mój klient od początku żałował tego urazu. Moim zdaniem doszło jednak tu do aktu samoobrony, ponieważ mój klient siedział w swoim Range Roverze i nie miał dokąd pójść – wyjaśniał obrońca Toma.

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.