niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat "Znajdziemy was i powiesimy...!" Dyktator wpadł w szał!

„Znajdziemy was i powiesimy…!” Dyktator wpadł w szał!

Białoruski dyktator Aleksander Łukaszenka nie zamierza darować tego, że został znieważony. Zapowiedział, że Natalia Koliada i Nikolai Khalezin zostaną powieszeni. Oboje zdecydowali się na ucieczkę z kraju ponad 10 lat temu.

Łukaszenka zapowiada śmierć artystów!

56-letni Nikolai Hhalezin oraz 47-letnia Natalia Koliada są małżeństwem. Para jest współtwórcami grupy teatralnej Teatr Wolny Białoruś. Ze swoimi spektaklami jeździli nie tylko po kraju, ale także za granicą.

Ze względu na opozycyjny charakter teatru, muszą działać w tajemnicy. Aleksander Łukaszenka zainteresował się działalnością grupy. Krótko po tym aktorzy zdecydowali się na ucieczkę z kraju do Wielkiej Brytanii. Na chwilę przed wyjazdem zostali ogłoszeni „wrogami publicznymi”.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Po latach, emocje nadal są gorące

Pomimo, że od wyjazdy pary z Białorusi minęło ponad 10 lat, Łukaszenka nadal pamięta o ich zniewadze. W gazecie „Sowietskaja Biełorussija”, która jest oficjalnym pismem Administracji Prezydenta Republiki Białorusi, a w Europie nazywana jest propagandową, pojawiły się groźby.

Z gazety dowiadujemy się, że para zostanie schwytana, a następnie powieszona.

Na pewno was znajdziemy i powiesimy obok siebie – cytuje treść artykułu „Daily Mail”.

Para opozycjonistów przyzwyczaiła się już do gróźb pod swoim adresem. Oboje przyznają, że co jakiś czas dostają pogróżki dotyczące śmierci. Jednak w gazecie przeczytali o tym pierwszy raz. Oboje zdają sobie sprawę, że nie są to tylko pogróżki, a realny scenariusz.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
powies
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...