poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Zaskakująca decyzja prezydenta! Ogłosił tydzień wolny od pracy

Zaskakująca decyzja prezydenta! Ogłosił tydzień wolny od pracy

Prezydent ogłosił zaskakującą decyzję. Od 30 października do 7 listopada będą dni wolne od pracy. Wszystko przez rosnącą ilość zakażeń koronawirusem. Zamknięcie gospodarki może zostać przedłużone w różnych regionach.

decyzja prezydenta
aa.com.tr
Policjanci mszczą się za śmierć kolegi! Brutalnie zabili kilku mężczyzn

Decyzja prezydenta

Rząd zaproponował tygodniowe zamknięcie miejsc pracy. Prezydent Rosji zatwierdził tydzień wolny od pracy. Decyzja została podjęta przez rosnącą ilość zakażeń koronawirusa. Tymczasowe zamknięcie gospodarki potrwa od 30 października do 7 listopada.

decyzja prezydenta
hindustantimes.com
Posłanka poczuła, że rodzi pojechała do porodu rowerem!

Sytuacja epidemiczna rozwija się

Restrykcje mogą zostać przedłużone w różnych regionach. Prezydent Rosji Władimir Putin zapowiedział: „Sytuacja epidemiczna rozwija się inaczej w każdym regionie. W związku z tym władze regionów mają prawo do nałożenia dodatkowych środków”

Czterech nastolatków zabiło dziecko! Sceny jak z horroru w centrum miasta

Dużo przypadków zakażeń COVID-19

Pandemia w Rosji nabiera rozpędu. Każdego dnia ten kraj notuje kilkadziesiąt tysięcy nowych przypadków zakażeń COVID-19. Od początku pandemii w Rosji zanotowano 8 279 573 nowych zakażeń oraz 231 669 zgonów spowodowanych koronawirusem.

Wypadek autokaru! Nie żyje 19 osób. Wśród poszkodowanych są dzieci
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?