czwartek, 20 stycznia, 2022

Licealiści zakładają ubrania swoich rodziców na studniówkę. Wygląda to niesamowicie!

Uczniowie biorący udział w balu oraz ich rodzice wiedzą wszystko o stresie i dramatach, które towarzyszą temu wydarzeniu. Jako przyszły uczestnik balu musisz polować na idealny strój, przygotować się do pozowania do zdjęć, a co najważniejsze – radzić sobie z różnymi, pojawiającymi się problemami.

Niektóre matki i córki postawiły jednak mądrze poradzić sobie z tą sytuacją i zdecydowały, że będą się martwić o jedną rzecz mniej. Jak zapewne się domyślasz, zamiast wychodzić na zakupy po to, by wybrać nową suknię balową, postanowiły one wykorzystać suknie, które są już w rodzinie!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @jaydamh/ Twitter.

Bezgraniczna elegancja.

„Ubrałam sukienkę mojej mamy na bal”: Ta młoda kobieta napisała te słowa na Twitterze w 2015 roku. Zarówno matka, jak i córka wyglądały świetnie w tej czarnej sukni ze złotymi detalami na ramiączkach, głębokim dekoltem i niezwykle dramatycznym rozcięciem, rozpoczynającym się w środkowym punkcie uda.

Musimy dać Ci teraz ostrzeżenie, ponieważ kolejne zdanie, które przeczytasz to czysty spoiler! Wiele sukienek w tym zestawieniu jest czarna, co pozwala nam na wysnucie teorii, że może to być najbardziej ponadczasowy, wystawny i cudowny kolor odzieży formalnej.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Kira Brenner/ Facebook.

Styl lat 70-tych, wyglądający bardzo nowocześnie.

Lata 70-te były zdecydowaną erą mody, co nie oznacza jednak, że każdy styl utrzymał się na swoim miejscu w kolejnych dziesięcioleciach (mamy na myśli między innymi was: męskie rozkloszowane spodnie).

Nie dotyczy to jednak tej pięknej sukni. „Ponieważ nosiłam suknię balową mojej mamy z lat 70-tych, musieliśmy odtworzyć to ujęcie” – napisała ta młoda kobieta. To wiązanie na klatce piersiowej wygląda jak coś, co można dziś zobaczyć w witrynie sklepu!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @cicelyp/ Instagram.

Ubrała sukienkę mamy, idąc na “tandetny” bal maturalny.

Matka tej młodej kobiety, na zdjęciu po lewej stronie, pierwotnie nosiła ten śmiały wzór na balu maturalnym w 1986 roku. Jej córce udało się w 2014 r. ubrać tę samą suknię na “tandetny” bal maturalny, który odbywał się w jej szkole. “Tandetny” bal maturalny nie jest negatywnym określeniem. Termin ten opisuje tak naprawdę szkolne tańce, które odbywają się zupełnie tak samo jak bal maturalny, z jednym małym wyjątkiem – bale te zamieniają formalność na odrobinę dziwności. Uczniowie są zachęcani do szaleńczego ubierania się oraz tańczenia do głupkowatych utworów z przeszłości. Ten bal można określić jako wyluzowany i czaderski!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Tiffany Sims/ Facebook.

Zabójcza suknia, powalająca w najlepszy możliwy sposób.

Wygląda na to, że ta matka była w stanie podarować swojej córce coś więcej niż tylko genetykę: pewność siebie, wyczucie stylu i jedną z najbardziej niesamowitych sukienek balowych w historii. Wzór, wycięcie i paski na brzuchu tworzą suknię, która onieśmiela już podczas pierwszego spojrzenia. (Poza tym, ta młoda kobieta ma szczęście, że nie uczęszcza obecnie do jednej z wielu szkół, w których obowiązują niezwykle restrykcyjne zasady dotyczące stroju na bal maturalny. W wielu szkołach panują bardzo surowe normy dla sukienek młodych kobiet. Co jednak takie zakazy dają?)

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Hope Buzzell-Bates/ Facebook.

Kiedy wszystko inne zawiedzie, napadnij na szafę swojej mamy.

„Moja córka zamówiła przez Internet ładną suknię na tegoroczny bal maturalny, jednak to co znajdowało się w paczce, nie było tym, co widziałyśmy przed zakupem.” – napisała mama jednej z uczennic na Facebooku. Cztery dni przed balem maturalnym, córka tej kobiety postanowiła przeszukać jej szafę, podczas gdy jej mama była w pracy. Córka znalazła w szafie suknię, którą zabrała do krawcowej, zmieniając ją w coś naprawdę niesamowitego. „Kto by pomyślał, że moja suknia balowa z USMC z 1995 roku znów ujrzy światło dzienne?” napisała jej mama.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Tiffani-Ayn Arnold/ Facebook.

Szykowna, czarna, podłużna, sięgająca do ziemi, a co najważniejsze: przekazana córce przez matkę.

Ta czarna suknia, sięgająca do podłogi świetnie wyglądała zarówno na balu mamy, jak i córki. Jest ona na tyle elegancka, że można z czystym sumieniem założyć ją na wiele innych wydarzeń. Jeśli się nad tym dokładniej zastanowisz, to możesz dojść do wniosku, że noszenie sukienki w stylu vintage, którą ktoś z rodziny Ci podaruje to bardzo mądry wybór. Zmniejszają się dzięki temu wydatki na bal maturalny o setki złotych – w końcu niektóre uczennice wydają największą część pieniędzy na swoją suknię, więc koszty stają się o wiele, wiele mniejsze.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Matt Kostos/ Facebook.

Ta sama pozycja do zdjęcia, z tym samym mężczyzną.

„Amy i ja w 2003 roku oraz Tori i ja w 2016 roku. Tori zawsze powtarzała, że ​​chciałaby założyć sukienkę mamy na jej bal maturalny, więc misja została zakończona”. Tata Matt Kostos wydaje się być dodatkiem do sukienki i chociaż zmienił się przez lata, podobnie jak osoba, która założyła ponownie suknię, to sama sukienka pozostaje ponadczasowa i piękna. To klasyczny wystrój sukienki dla klasycznego duetu matki z córką.

ubrania rodziców na studniówkę

Styl z lat dziewięćdziesiątych, który zdołał przetrwać.

25 lat później tej młodej kobiecie udało się sprawić, że sukienka jej mamy znów ujrzała światło dzienne. Włożyła ona sukienkę na bal maturalny w 2016 roku, podczas gdy jej mama, na zdjęciu po lewej, nosiła ją pierwotnie w 1991 roku. Na kolejnych zdjęciach ponownie udowodnimy to, że czarny jest ponadczasowym kolorem. Nie jest to jednak jedyna, nie tracąca na wartości rzecz w tym zestawieniu. Ponadczasowa pozostaje także sukienka, rozpoczynająca się poniżej ramion i sięgająca poniżej kolan. To naprawdę wielokrotnie stosowany, prawdziwy klasyk. Obie te dziewczyny naprawdę przyciągały wzrok innych, nosząc tę ​​piękną sukienkę.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @BarbAlynWoods/ Twitter.

Ta czerwona satynowa suknia została uszyta przez babcię.

Mama dodała to zdjęcie na Twitterze i podpisała je w następujący sposób: „bal w 1980 roku – bal w 2016 roku”. Dodała, że ​​suknia została uszyta z miłością przez jej własną matkę, przez co jest jeszcze bardziej słodka i sentymentalna. Nawiasem mówiąc, jakie szczęście mają wszystkie te panie, że są wystarczająco blisko siebie w rozmiarach sukienek przez te wszystkie pokolenia?! Wyobraź sobie, jak bardzo byłabyś szczęśliwa, gdyby sukienka Twojej mamy lub babci pasowała idealnie do Twojej talii, tak byś mogła ją ponownie założyć.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Deanne Williamson Stella/ Facebook.

Dowód na to, że czerń jest najlepsza do formalnych strojów.

Aby udowodnić to, że czerń jest najlepszym kolorem do formalnych strojów, prezentujemy kolejną matkę i córkę, które zdecydowały się na ubranie ciemnej sukni. Ubiór ten pnie się aż do podłogi oraz posiada ozdobne koraliki. Mama, na zdjęciu po lewej, założyła tę sukienkę na ślub szwagierki. 20 lat później, jej córka założyła tę samą klasyczną suknię na bal maturalny przyjaciela. Na naszej liście znajduje się jeszcze kilka sukienek, które miały podwójny obowiązek i udowadniają, że Twoja sukienka balowa nie musi być użyta tylko raz w życiu!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Lynne Ellen Lopez/ Facebook.

Sukienka wygląda lepiej z białym, czy z czarnym garniturem?

„Myślę, że jest to najpiękniejsza suknia, ale jestem trochę stronniczy w stosunku do własnej rodziny… rok 1987 i 2017.” Pomiędzy tymi datami minęło trzydzieści lat, które sprawiło, że w świecie mody wiele się wydarzyło. Wygląda jednak na to, że ta suknia spełniła swoje zadanie równie dobrze wtedy, gdy była noszona po raz pierwszy, oraz gdy po trzydziestu latach została ponownie założona. Uwielbiamy również fakt, że chociaż kolor smokingu się zmienił, obaj chłopcy mają na sobie ten sam rodzaj róży!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @megan_vo_/ Twitter.

Suknia ślubna zamienia się w idealny ubiór na bal maturalny.

Ta młoda kobieta mogła założyć czerwoną suknię ślubną swojej matki na własny bal maturalny. Suknia w odcieniu jaskrawoczerwonym wyglądała świetnie na każdej z nich. Czy wiesz, że suknie ślubne nie zawsze były białe? Wygląda na to, że królowa Wiktoria wyznaczyła standardy, żeniąc się z księciem Albertem w 1840 roku. Wcześniej suknie ślubne projektowano zazwyczaj w modnym i stylowym kolorze. W rzeczywistości popularnym wyborem był czerwony.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @MsMellyFlo/ Twitter.

Podkreślenie wdzięków sukni w zupełnie innym stylu.

Mama, na zdjęciu po lewej, oryginalnie założyła tą czarną suknię z kołnierzykiem na bal maturalny, który odbył się w 1996 roku. Jej córka, na zdjęciu po prawej, ubrała ją na bal, który miał miejsce 20 lat później – w 2016 roku. Obie panie wyglądały świetnie, a każda z nich z pomocą niepowtarzalnych stylizacji potrafiła wydobyć inny wygląd sukni. Mama nosiła ją w klasycznym, formalnym stylu z upięciem i stanikiem, podczas gdy jej córka, dzięki odważnemu kolorowi włosów i biżuterii nadała sukni punkowego, jednakże formalnego charakteru.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @BissyBun/ Twitter.

Wieczny, ponadczasowy kolor.

„W szafie mamy znalazłam suknię na bal maturalny. Tą samą sukienkę, którą założyła ona na bal w 1990 roku.” Czerwona sukienka zawsze się wyróżnia, a ta robi to podwójnie. Wyglądała ona oszałamiająco nie tylko w 1990 roku, ale także 25 lat później, w 2015 roku! Oprócz tego, że świetnie wygląda, ma tę wartość dodaną, że jest przekazywana z matki na córkę. To sprawia, że jest ona jeszcze piękniejsza i jeszcze bardziej nas zachwyca!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @aidanwhittemore/ Twitter.

Połysk i migotanie na całej powierzchni sukni.

Aidan Whittemore opublikowała następujące zdjęcie na Twitterze i podpisała je w ten sposób: „To ja (2017) w sukience balowej mojej mamy (1996).” Co możemy powiedzieć? Niektóre rzeczy są ponadczasowe, a brokat i błyskotki są zdecydowanie jednymi z nich. Ta cekinowa sukienka wyglądała pięknie w 1996 roku i, co zaskakujące, nadal wygląda szykownie i stylowo. Ale gdzie te wszystkie matki trzymają swoje suknie balowe przez te wszystkie lata? Sukienka nadal jest w świetnym stanie, a musiała przecież leżeć w jakiejś szafie przez ponad 21 lat!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Paige Thompson Hart/ Facebook.

Coś niebieskiego…

„Mama i ja dzieliłyśmy się kilkoma sukienkami, a różni nas aż 24 lata…”. To naprawdę klasyczny krój sukienki na studniówkę. Wygląda na to, że został wyjęty prosto z lat pięćdziesiątych XX wieku – złotego wieku balu maturalnego (informujemy tych z Was, którzy się zastanawiali). Jedyną rzeczą, która pozwala nam umiejscowić te dwa zdjęcia w różnych okresach są długie, operowe rękawiczki w stylu Jackie Kennedy. Mama dziewczyny ma je na sobie na zdjęciu po prawej stronie.

ubrania rodziców na studniówkę

Dama w czerwieni.

Ta klasyczna i stylowa sukienka jest naprawdę oszałamiająca i ponadczasowa. I chociaż możemy być przyzwyczajeni do oglądania tego typu sukienek noszonych przez Jessicę Rabbit, ten duet matki i córki zdecydowanie robi to w równie dobrym stylu! Nie jest łatwo to zrobić, więc fakt, że te dwie kobiety były w stanie to zrobić nie raz, ale w ciągu dwóch pokoleń robi wrażenie.

Zdjęcie: @theprodigy_girl/ Instagram.

ubrania rodziców na studniówkę

Elegancka i czarna…

„Jestem dumna z noszenia sukienki mojej mamy 22 lata później.” Ta dziewczyna odczuwa poczucie dumy – i to nie bez powodu. To imponująca sukienka z imponującą mamą, której trzeba sprostać. Jak to się mówi, wypełnienie tych butów – lub w tym przypadku tej sukni – naprawdę wydaje się być dużym osiągnięciem. Pasujące kwiaty na obu zdjęciach są przyjemnym dopełnieniem kreacji. Oto kilka eleganckich strojów na bal maturalny!

Zdjęcie: @AllyJonson11/ Twitter.

ubrania rodziców na studniówkę

Dziękuję Ci mamo!

Ta dziewczyna napisała na Instagramie następujące słowa: „Moja mama przez te wszystkie lata starannie przechowywała swoją starą suknię balową, żeby jej przyszła córka mogła ją przymierzyć :)”, a my możemy tylko powiedzieć: mądra decyzja, mamo! Uszczęśliwiłaś swoją córkę! To dość intensywne planowanie z wyprzedzeniem, szczególnie dla maturzystki, ale całkowicie się opłaciło. Twoja córka wygląda niesamowicie w Twojej sukience, a gest jest niezwykle wzruszający i rozgrzewający. To musi być bardzo miłe gdy dowiadujesz się tego, że Twoi rodzice myśleli o Tobie, Twojej przyszłości jeszcze wtedy, gdy sami byli praktycznie dziećmi!

Zdjęcie: @maciehengel/ Twitter.

ubrania rodziców na studniówkę

Mała siatka i koraliki pokonały bardzo długą drogę.

„W 1989 roku wyglądała tak, a obecnie równie super.” – zażartowała ta córka, publikując to zdjęcie. „Trudno mi znaleźć odpowiednie słowa” – dodała jej mama w kolejnym komentarzu. „Tak, ta sukienka w stylu vintage pochodzi z mojej szafy – prosto z 1989 roku, kiedy odbywał się mój bal maturalny!” Wyjaśniła, że ​​była to decyzja podjęta w ostatniej chwili przez jej córkę. To był zdecydowanie dobry wybór z jej strony, a ta przezroczysta siateczka i koraliki wyglądają fantastycznie na obu paniach.

Zdjęcie: @Maya Rosenberg/ Facebook.

ubrania rodziców na studniówkę

Bardzo dumna mama.

„Kto nosił to lepiej ??? Uwielbiam to, że moje dziecko nosi moją 17-letnią sukienkę!”. Proszenie nas, żebyśmy wybrali, kto nosił tę suknię lepiej jest naprawdę niesprawiedliwe, mamo! Po pierwsze dlatego, że prawie niemożliwe jest określenie, które zdjęcie zostało zrobione wcześniej, a które później. Drugim powodem jest to, że zarówno mama, jak i córka wyglądają niesamowicie w tej sukience! Wygląda na to, że ta matka przekazała córce coś więcej niż tylko sukienkę – widać wyraźnie, że młodsza z nich również ma uśmiech matki.

Zdjęcie: @LINZGUTZ/ Twitter.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Regina Odenthal Richard/ Facebook.

Różowe wspomnienia.

„Niektórzy mogą rozpoznać sukienkę, którą Roxanne miała na balu maturalnym… Nosiłam tę sukienkę w 1988 roku na moim balu wojskowym. Jestem pewna, że mamy kilka zdjęć u mojej mamy, na których jestem w sukience, ale to jest jedyne zdjęcie, które mam ja. Nie dokonywałyśmy żadnych przeróbek sukienki”. To fajne zdjęcie z balu, które z pewnością wzbudza wiele miłych wspomnień. Różowa sukienka bardziej niż wyróżnia się na poważnym tle mundurowych seniorów szkoły wojskowej.  Lekceważący wyraz mamy jest po prostu idealny!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Hilary Barrett/ Facebook.

Piękna kremowa sukienka, która pozostała ponadczasowa.

„Moja najstarsza córka przymierzała moją suknię balową kilka lat temu”. Mówią, że moda jest przemijająca. „To, co dziś wygląda dobrze, jutro może być żenujące” – tak mówią, jednakże uważamy, że takie zdjęcia pokazują, że to nie do końca prawda. Gdyby tak było, jak byś wyjaśnił to, że ta stara sukienka wciąż wygląda oszałamiająco, nawet jeśli przechodzi przez kolejne pokolenie? Odpowiedź jest jasna: niektóre mody mogą być przejściowe, ale są takie ubrania, które na zawsze pozostaną ponadczasowe.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Tina Boop/ Facebook.

W pobliżu tego samego zegara.

Ta mama napisała: „Moja córka nie ubrała tej sukienki na bal, ale przynajmniej namówiłam ją, żeby przymierzyła ją i stanęła w tym samym miejscu, w którym zrobiono mi zdjęcie – rankiem, w dniu balu maturalnego, w domu moich rodziców…. 20 lat wcześniej.” Niektóre rzeczy nigdy się nie zmieniają. Stary zegar dziadka, niebieski dywanik – i jak oszałamiająco wygląda ten, kto nosi tę sukienkę. Jedyną różnicą w dzisiejszych czasach jest to, że Michael Jordan już nie gra w Chicago Bulls!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @m_lee_0.0.1/ Instagram.

Czysta elegancja!

„Ta sukienka w stylu vintage ma 23 lata. Cieszę się, że znowu tańczyła :)”. Coś niesamowitego kryje się w noszeniu sukni w różnych okresach czasu i tworzeniu tradycji międzypokoleniowej, która jest naprawdę, naprawdę wzruszająca. A sukienka naprawdę wygląda cudownie. Może nie od razu pomyślisz „niebieski”, kiedy powiesz „sukienka na studniówkę”, ale ten klasyczny krój sprawia, że ​​ten kolor wygląda bardzo fantazyjnie i szykownie.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @andreaspon/ Instagram.

Unikalny wzór i wyjątkowa osoba.

„Kto by pomyślał, że moja jedyna córka założy moją sukienkę na studniówkę… 22 lata później! Wyglądała absolutnie pięknie!”. Jesteśmy prawie pewni, że wiedziałaś o tym, mamo! To znaczy, to Ty trzymałaś tę suknię przez te wszystkie lata, prawda? Teraz już na poważnie – ta matka musi być niezwykle dumna, widząc, jak jej córka wyrasta na młodą kobietę, której związek z nią jest tak wspaniały, że chciałaby ona założyć jej starą suknię balową na własne przyjęcie z okazji ukończenia szkoły! To wzruszające i kochane!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @caroline_c99/ Twitter.

Stara czerń to nowoczesna czerń!

„Zaoszczędziłam pieniądze na bal, wybierając styl vintage – założyłam suknię balową mojej mamy!!”. Nie tylko udało Ci się zaoszczędzić pieniądze – wyglądasz wręcz fantastycznie. Domyślamy się, że czarny naprawdę nigdy nie wychodzi z mody – a nawet jeśli ta sukienka przeszła coś, co wygląda jak kilka przeróbek, jej linia i krój są ponadczasowe. Ponadto, co najważniejsze, suknia nasycona jest czymś, czego nie można kupić za pieniądze: to prezent od matki dla córki!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @CarsynWiley/ Twitter.

Kilka zmian i przeróbek.

„Moja mama idzie na bal maturalny w 1987 roku, a ja idę na bal maturalny w 2017 roku (w tej samej sukience, tylko z kilkoma zmianami).” Zwykle, gdy sukienka jest przekazywana, następuje jej skrócenie. Fakt, że tej dziewczynie udało się wydłużyć tę sukienkę, czyni ją naprawdę wyjątkową – ale to, co naprawdę, naprawdę kochamy w tym zdjęciu, to jej siostra pozująca z głupkowatą miną do jej zdjęcia balowej sukienki! Rodzeństwo jest najlepsze!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @angita.floresita/ Instagram.

Nowa tradycja.

Angie udostępniła swoje zdjęcie studniówkowe w sukience mamy i napisała: „Myślę, że właśnie rozpoczęliśmy tradycję…” czekając, aż jej własna córka założy tą samą sukienkę. Jeśli Angie uda się przekazać tę sukienkę swojej przyszłej córce, byłaby to naprawdę niesamowita tradycja do utrzymania. I chociaż nie możemy być tego pewni, to jesteśmy gotowi, by wierzyć w to, że nawet 30 lat później ta sukienka będzie wyglądać tak samo pięknie, jak dzisiaj – i tak jak wtedy.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Bev Tippett/ Facebook.

Ta różowa suknia przetrwała trzy pokolenia.

Ta suknia, w kolorze baby pink, przetrwała trzy pokolenia. W lewym górnym rogu jest pokazane to, jak wyglądała w 1962 roku; zdjęcia u góry po prawej i na dole po lewej stronie przedstawiają jej dwie córki, które noszą ją na szkolnych tańcach. Ostatnio nosiła ją w 2013 roku jej wnuczka. Wygląda na to, że przez lata sukienka straciła trochę na objętości – może to być spowodowane długotrwałym przechowywaniem w szafie, a może bardzo puszysta halka została zaprojektowana tak, aby dać noszącej więcej miejsca na ruch.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Sara Floto Sturges/ Facebook.

Brokat i czerń.

„Ja na balu maturalnym w 1990 roku. Moja córka w mojej sukience idzie na bal w 2014 roku”. To brzmi jak słowa naprawdę dumnej matki – i to nie bez powodu. Jej córka wygląda olśniewająco w jej starej sukience na studniówkę – która, musimy powiedzieć, sama w sobie jest dość ostra, uderzająca i rock and rollowa z tymi wszystkimi czarnymi cekinami.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Bekah Hancox/ Facebook.

Odwzorowanie tej samej pozy do zdjęcia.

Ten niepowtarzalny moment został idealnie odwzorowany przez tą młodą dziewczynę. Ta córka przybrała tę samą pozę, którą miała jej mama, podczas wykonywania zdjęcia przed balem maturalnym. Jednak to nie wszystko – matka i córka mają tą samą sukienkę! Jej matka faktycznie uszyła sukienkę w 1987 roku, kiedy miała 17 lat! Czerwona satyna z nakładką z białej koronki wygląda romantycznie i efektownie. Wspaniale jest widzieć, że te sukienki były odpowiednio przechowywane i trzymane przez lata. Ma to wiele wspólnego z innymi ręcznie robionymi sukniami z naszej listy, które były przekazywane z pokolenia na pokolenie.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Jenna D Basil/ Facebook.

Matka i córka mają nawet tą samą fryzurę.

„Dzielę się tym, jak moja córka nosiła moją suknię z przeszłości! Mój bal był w 1996, jej w 2017”. Jaka piękna sukienka! Wygląda na to, że przeszła niewielką zmianę, gdy została już przekazana córce przez matką. Z boku widoczne jest bowiem nieznaczne przedłużenie rozcięcia – ale to tylko kolejny sposób, aby sukienka należała zarówno do mamy, jak i córki. Fajnie, że udało im się zachować sukienkę, ale także doprowadzić do tego, że każda z nich dopasowała ją do siebie!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @ItsTroyYoung/ Twitter.

Sukienka księżniczki.

„Moja młodsza siostra postanowiła założyć sukienkę mojej mamy na bal maturalny w tym roku i bardzo mnie to wzruszyło.” Ta sukienka wygląda, jakby została wyjęta z filmu Disneya! Czerń i zieleń naprawdę kojarzą się z lasami i rycerzami – i cieszymy się, że w tym przypadku rękawice nie zostały pominięte. To odważny wybór, ale uważamy, że zdecydowanie się opłacił.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Lanika Saunders/ Facebook.

Niebieskie cekiny.

„Moja córka miała na sobie moją suknię balową 19 lat później!! Mój bal był w 1998, a jej w 2017 roku.” To jest ta jedna błyszcząca sukienka na studniówkę, która zdecydowanie wyróżnia się pośród innych i wzbudza zainteresowanie wszystkich uczniów i uczennic. Nieczęsto zdarza się, że masz okazję założyć coś tak błyszczącego, ale kiedy to robisz – chcesz być idealnie do tego przygotowany. Uważamy, że ta matka postąpiła słusznie, przechowując sukienkę i przygotowując ją do noszenia, ponieważ jej córka wygląda w niej absolutnie zachwycająco.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Jody Scott/ Facebook.

Klasyczna czarna sukienka – ponadczasowa jak zawsze.

„W miniony weekend odbył się bal maturalny moich córek, a jedna z nich założyła moją suknię balową sprzed 20 lat – czarne sukienki nigdy nie wychodzą z mody”. Powiedziałaś to mamo! Jedną rzeczą, która wydaje nam się, że wyszła z mody są rękawiczki w stylu Jackie Kennedy – nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by zobaczyć ich powrót! Wygląda na to, że kiedyś wszyscy je nosili i nikt ich teraz nie nosi – a szkoda. Pełniły one funkcję pięknego dodatku do stylizacji. Jedynym plusem takiej zmiany jest to, że dzięki nim w zdjęciach z dawnych lat widzimy większy sentyment.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Donna Thurau-Smith/ Facebook.

Zabawa w małe przebieranie się…

„Zobaczcie, co znalazłyśmy u mojej mamy!” te słowa jedna mama opublikowała na Facebooku. Wyjaśniła, że ​​wykopała ona wraz z córką jej starszą suknię balową, którą ostatnio nosiła 26 lat temu. Zarówno sukienka, jak i buty idealnie pasują do córki. To zdecydowanie wyjątkowa sukienka z brzoskwiniowym połyskiem, warstwowym materiałem i cekinowym stanikiem. Cały strój tak bardzo ukazuje styl lat 80-tych, że praktycznie jest to zdjęcie prosto ze stron katalogu.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Jolynn Galdamez-Mckey/ Facebook.

Powrót koronek.

„Na zdjęciu po lewej jestem ja w 1993 roku, a po prawej moja córka, która 23 lata później, na swoim balu maturalnym w 2017 roku, ubrała tą samą suknię co ja. Cieszę się, że lubi mój styl. To już drugi raz, kiedy nosi ona moje sukienki z liceum.” Ta mama naprawdę lubi rocka! W tej oszałamiającej sukience z aksamitu i koronki wygląda ona tak, jakby została wyjęta z rockowego teledysku z lat 90-tych. Jej córka też bardzo dobrze poczuła ten klimat. Wygląda ona zniewalająco w tej 23-letniej sukni swojej mamy!

ubrania rodziców na studniówkę

Odważna czerwień.

„Moja żona i ja w 1997 roku oraz bal naszej córki w 2017 roku. To ta sama sukienka!”. To jedna szczęśliwa sukienka, która została ubrana na randkę, która rozpoczęła związek, trwający ponad 20 lat. Związek ten zdołał przetrwać wystarczająco długo, aby suknię mogła założyć ponownie córka pary. Nie wspominamy o tym, że suknia na ich córce wygląda tak samo niesamowicie, jak podczas tego oryginalnego balu maturalnego w 1997 roku. To prawdziwa pamiątka rodzinna.

Zdjęcie: @Brad Groves/ Facebook.

ubrania rodziców na studniówkę

Uśmiech!

„Trochę powrotu do przeszłości 🙂 To ja i moja mama na naszych młodzieżowych balach maturalnych w tej samej sukience ❤️ (na zdjęciu obok mojej mamy jest mój tata)”. Ta córka nie tylko wygląda oszałamiająco w sukience swojej mamy – jej mama i tata sprawili, że bal maturalny ich córki jest jeszcze bardziej wyjątkowy! Fakt, że są razem od tak dawna i że to jest sukienka, którą miała na sobie jej mama na balu sprawia, że ​​noszenie jej jest wyjątkowym przywilejem.

Zdjęcie: @DevinRaelynn/ Twitter.

ubrania rodziców na studniówkę

Dominująca czerń połączona z delikatnym różem.

Ta córka opublikowała w mediach społecznościowych następujący opis: „Kto ją najlepiej nosił w edycji od 1986 do 2018” – i naprawdę nie możemy się zdecydować! Zarówno mama, jak i córka wyglądają absolutnie oszałamiająco w tej ponadczasowej czarnej sukience. Myślimy więc, że naszą odpowiedzią będzie to, że ta rodzina nosi ją najlepiej! Wygląda na to, że sukienka przeszła kilka zmian na przestrzeni lat, ale jej klasyczny wygląd pozostaje tak samo uderzający jak miało to miejsce całe pokolenie temu!

Zdjęcie: @mackenziejanerychlik/ Instagram.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @missrandi129/ Instagram.

Przymierzanie czegoś bardzo starego.

„Przygody w przymierzalni część druga!” Te dwie siostry przymierzają starą suknię balową swojej mamy, porównując swój wygląd pod względem rozmiaru. Ich zdjęcia obok siebie to naprawdę świetny sposób na to, by zobaczyć jak ta sama sukienka może wyglądać zupełnie inaczej, na różnych osobach. Każda siostra jest piękna na swój sposób, a sukienka służy do podkreślenia innych aspektów na każdej z nich. Czy któraś z nich w końcu założy ją na bal? Nie wiemy – ale mamy nadzieję, że tak się stanie!

ubrania rodziców na studniówkę

Czarna sukienka w groszki.

„Estee poszła dziś wieczorem na bal w mojej starej sukience z 1991 roku! 😍😍😍 Ma ona 15 lat, a ja miałam wtedy 18 lat. Moja córka wygląda pięknie w tej niesamowitej sukience!”. To naprawdę niesamowita sukienka! Już ich nie produkują, więc zobaczenie Estee w niej na balu musiało być prawdziwym podmuchem z przeszłości – jednakże dziewczynie udało się doprowadzić do tego, że suknia wyglądała nowocześnie i świeżo!Tak trzymaj, Estee!

Zdjęcie: @jeniferkopaszroos/ Instagram.

ubrania rodziców na studniówkę

uszyta w domu.

„Ubrałam sukienkę mojej mamy, którą miała ona na swoim balu. Mama uszyła ją własnoręcznie w domu.” Okej, to naprawdę sprawiło, że zatrzymaliśmy się z podziwu. Nie tylko ta mama wyglądała niesamowiciew tej sukience, ale także jej córka. Jednakże nasz wzrok pochłonęła w całości ta elegancka, profesjonalnie wyglądająca suknia, która została w rzeczywistości ręcznie wykonana przez maturzystkę w liceum! Jeśli to nie zrobi na Tobie wrażenia, nie wiemy, co mogłoby tego dokonać. Ta suknia jest przepiękna i sprawia, że brakuje nam słów, by opisać nasz zachwyt! Ta suknia wyglądała nieziemsko nie tylko na balu maturalnym mamy – przez te wszystkie lata nadal wygląda ona promiennie i wyjątkowo.

Zdjęcie: @valawoo/ Instagram.

ubrania rodziców na studniówkę

Idealne dopasowanie.

„Avery Miner przymierzyła suknię balową mojej mamy z około 1973 roku .. pasuje idealnie!”. Niektóre sukienki mogą nie do końca wytrzymać próbę czasu – ta sukienka wydaje się być wzięta z innej epoki i prawdopodobnie nie pasowałaby do nowoczesnego balu – ale nadal wygląda pięknie na swój sposób. Wzory kwiatowe i falbany pochodzą z lat 70-tych, a suknia ostatnio była noszona w 1973 roku! Od tego czasu wiele się zmieniło, ale jedna rzecz, która nie uległa czasowi to idealne dopasowanie tej sukienki do członków tej rodziny!

Zdjęcie: @Mindy Miner/ Facebook.

ubrania rodziców na studniówkę

Hołd ku pamięci mamy.

„Ubrałam suknię balową mojej mamy, którą założyła ona na zabawę celebrującą życie. Mama zawsze uwielbiała imprezy tematyczne!”. Czasami jedyną rzeczą, którą mamy jako pamiątkę po kimś, jest to, co ta osoba pozostawiła.Wygląda na to, że ta córka nie ma już ze sobą matki – ale wciąż ma jej suknię balową. Założenie sukienki, którą kochała jej mama, zdecydowanie może sprawić, że poczuje się ona tak, jakby była bliżej swojej rodzicielki, pomimo tego, że nie ma jej już przy niej. To piękny hołd – i piękna sukienka.

Zdjęcie: @Katie Kelley Miller/ Instagram.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Shelby Pedersen/ Facebook.

Dwa pokolenia wstecz.

„Nie mogę wytłumaczyć wam tego, jak bardzo podoba mi się to, że Lexy założyła suknię balową mojej mamy z 1957 roku!! Babcia Shirley byłaby tym bardzo zachwycona.” Jest tu dużo do rozpakowania, więc zabierzmy się do pracy. Lexi to wyraźnie dziewczyna na zdjęciu.Wydaje nam się, że osobą, która opublikowała to zdjęcie, jest jej matka, a suknia balowa należała do jej matki – czyli babci Lexi. W porządku, udało nam się to rozgryźć. Wow, to oznacza trzy pokolenia w jednej sukience!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Jonathan Green/ Facebook.

Wspaniały żart.

„Czasami córka po prostu musi ubrać się w suknię balową swojej mamy. Zrobiłyśmy to jako żart, ale muszę powiedzieć, że wygląda ona wspaniale (w każdej sukience). Właściwie sytuacja ta zamieniła się w dość sentymentalny moment. Lisa pracowała w Kmart i oszczędzała pieniądze, by móc kupić sobie tę sukienkę. Ona też wyglądała pięknie. Zaledwie kilka lat później, teraz to Em ma ją na sobie. „

ubrania rodziców na studniówkę

Obok siebie.

„Znalazłam kiedyś te zdjęcia i postanowiłam, że położę je obok siebie. To była sukienka mojej mamy, a potem moja. Myślę, że założyłam ją na mój bal maturalny w dziewiątej klasie. Nie jestem pewna, co do tego, jak wyglądało to w przypadku mojej mamy. Mama zdecydowanie lepiej w niej wyglądała! Sukienka pięknie się na niej prezentuje.” Nie jesteśmy pewni, czy się zgadzamy! Obie kobiety na tych zdjęciach wyglądają oszałamiająco w tej samej, królewskiej sukience. Pięknie jest widzieć to, że tradycja dumnego noszenia tej samej sukienki, przekazywanej z pokolenia na pokolenie, wcale nie jest nowa!

Zdjęcia: @Lusinda recor Duffy/ Facebook.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Mahøganyy Mãríee/ Facebook.

Ta sama sukienka, inne dodatki.

„Bal maturalny mojej mamy odbył się 21 lat temu 😍✨ Mój bal maturalny miał miejsce 2 dni temu 😍✨ To ta sama sukienka, która wciąż wygląda jak dzieło sztuki 😍🤤” Obie dziewczyny na tych zdjęciach wyglądają ładnie, a nawet bardziej niż ładnie. Wyglądają one wręcz cudownie. Co do chłopaków – cóż… doceniamy cylinder i musimy się zastanowić, czy nie założyć go na kolejny bal. To zdecydowanie stanowi oświadczenie z naszej strony, to na pewno!

ubrania rodziców na studniówkę

Powrót sukienki Peplum.

„Sukienki zawsze wracają w wielkim stylu! To zdjęcie wykonano wtedy, gdy panował trend na sukienki peplum.” Łał! nie widzieliśmy nikogo kto nosiłby sukienkę peplum od wieków, ale wiesz co? To zdjęcie udowadnia, że ​​jest to całkowicie nieuzasadnione. Sukienka wygląda niesamowicie i mamy nadzieję, że jeśli dostrzeże ją wystarczająco dużo osób, może po prostu wrócić do stylu. Ale nawet jeśli nie, to wiesz co? Nadal wygląda ona wspaniale – zarówno na matce, jak i na córce.

Zdjęcie: @Ella Charlson Chabra/ Facebook.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Donna Fox Saaty/ Facebook.

Włosy do góry.

„Ubrałam sukienkę, którą mama miała na swojej studniówce w 1998 roku.” Minęło 19 lat od jej pierwszego użycia, a sukienka nadal wygląda wręcz niesamowicie. Niektóre rzeczy nigdy nie wychodzą z mody, a ten typ sukienki jest zdecydowanie jedną z nich. Wygląda na to, że sukienka idealnie pasuje zarówno do mamy, jak i córki, a jej elegancki krój z pewnością sprawi, że córka będzie obserwowana z zachwytem podczas balu maturalnego. Mamy tylko nadzieję, że dziewczyna nie imprezuje zbyt mocno i, że utrzyma suknię w wystarczająco dobrym stanie, aby przekazać ją następnie swojej córce, gdy nadejdzie na to czas!

ubrania rodziców na studniówkę

Nowoczesny wygląd sukienki z lat 80-tych.

„Kto wygląda lepiej w tej sukience? Megan założyła moją sukienkę, którą miałam na sobie na studniówce w 1985 roku.” Style z pewnością zmieniły się przez lata – ale miło jest widzieć na obu tych zdjęciach to, że te kobiety nie boją się nosić różowych sukni! Jedna rzecz, która się zmieniła, to zegarek. Czy myślisz, że dzieci tej dziewczyny kiedyś spojrzą na to zdjęcie i pomyślą o tym, jak wyglądał jej vintage smartwatch? Sami jesteśmy tego bardzo ciekawi!

Zdjęcie: @Teresa Massoels/ Twitter.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: sheorhe/ Imgur.

Sukienka księżniczki – po prostu zachwycająca!

„Odnowiłam starą suknię balową mojej mamy i założyłam ją na mój bal maturalny”. Tu trochę wykończenia, tam mały tiul i altówka! Masz zupełnie nową sukienkę, która nadal ma wartość sentymentalną i tradycję związaną z noszeniem starej sukienki balowej Twojej mamy. Obie kobiety wyglądają po prostu wspaniale w swoich sukienkach i niesamowite jest to, że obu kobietom udało się włożyć trochę stylu i osobowości do ich sukienki na bal maturalny.

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Staci English/ Twitter.

Rękawy czy kołnierz?

„W ten weekend moja córka założyła moją suknię balową z 1990 roku. Czuję się taka błogosławiona!” W porządku, rozumiemy, że te rękawy naprawdę musiały zniknąć. Podstawowy krój sukienki jest jednak oszałamiający, a po kilku drobnych zmianach tej córce udało się zmienić starą sukienkę matki w coś klasycznego i pociągającego. Jednak nadal chcielibyśmy, aby te rękawiczki wróciły!

ubrania rodziców na studniówkę
Zdjęcie: @Laura Hanby Hudgens/ Twitter.

Różowa sukienka, białe buty.

„W 1987 roku myślałam, że moja mama zapłaciła fortunę za moją suknię balową. Ale patrząc wstecz na ostatnie 30 lat, powiedziałabym, że ten zakup bardzo się opłacił. Teraz, gdy moja córka założyła moją sukienkę na bal, jestem przekonana, że była to bardzo dobra inwestycja.”

Fajnie jest móc raz w coś zainwestować i patrzeć, jak to się zwraca. Ta odmieniona sukienka na studniówkę naprawdę wygląda oszałamiająco – zarówno na rodzicu, jak i na dziecku. Uwielbiamy te białe tenisówki, dobrane przez córkę!

ubrania rodziców na studniówkę

Vintage sukienka przerobiona na…

Niektórzy wolą zachować sukienkę mamy w inny sposób – „Zrobiłam zestaw akcentujących poduszek z sukienki mojej mamy”. Wiecie co? Niektóre sukienki spełniły swoją już rolę jako sukienki i muszą zająć się innymi rzeczami.

Sukienka była oszałamiająca w tamtych czasach, ale dziś stanowi całkiem niezłe poszewki na poduszki – i prawdopodobnie jest o wiele bardziej przydatna niż kiedykolwiek jako suknia balowa. To podstępny i sprytny sposób przerobienia sukienki, jednak uzyskane poszewki wciąż są sentymentalne i mają w sobie to unikatowe, wyjątkowe coś!

Będzie wojna? Generał broni ostrzega przed możliwymi scenariuszami

Mirosław Różański udzielił ciekawego wywiadu portalowi BusinessInsider.com. Jakie scenariusze dotyczące konfliktu rosyjsko-ukraińskiego przewiduje generał broni rezerwy Wojska Polskiego?

Przemysław Czarnek znów szokuje! Słowo RODZIC będzie zakazane?

Przemysław Czarnek uznawany jest za najgorszego ministra edukacji w historii. Wokół niego wciąż wybuchają kolejne kontrowersje. Tym razem polityk po raz kolejny...

Jeśli rozpoznajesz ten głos, natychmiast zgłoś się na policję. Służby apelują [NAGRANIE]

Wczoraj, 19 stycznia, policjanci z poznańskiego archiwum X udostępnili nagranie, na którym słychać głos pedofila, który wykorzystał seksualnie dwie nastolatki. Sytuacja miała...

Myśliwy pomylił dzika z nastolatkiem. Nie żyje 14-latek

19 stycznia br. w Sądzie Okręgowym w Lublinie zakończył się proces Dariusza Ch., mężczyzna jest oskarżony o zastrzelenie 14-latka z Kazachstanu. Do...

Na jaw wyszły nowe fakty w sprawie śmierci Izy z Pszczyny! Prawda szokuje

Śmierć 30-letniej Izy z Pszczyny poruszyła całym krajem. Kobieta zmarła w 22. tygodniu ciąży z powodu wstrząsu septycznego. Według rodziny zmarłej lekarze...

Bestia z północy nadciąga! Niebezpieczne dni dla Polski

Dotychczas zima w Polsce była stosunkowo łagodna, lecz była to dosłownie cisza przed burzą. Jakiej pogody możemy spodziewać się w nadchodzących dniach?