wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Zaginiona Rosjanka odnaleziona po 16 latach!

Zaginiona Rosjanka odnaleziona po 16 latach!

Pewna Rosjanka wyszła z domu w 2004 roku, a ślad po niej zaginął. Przez prawie 11 lat rodzina miała nadzieje na odnalezienie jej lub jakąkolwiek wiadomość od niej. Śledztwo, które prowadzono nie dało rezultatów.

W 2004 roku wyszła z domu zostawiając w nim dwoje dzieci. Przez 11 lat dziećmi zajmował się ojciec zaginionej, a cała rodzina łudziła się, że kobieta zostanie odnaleziona. Często w takich przypadkach policja czeka na odzew porywaczy, szuka ciała lub podejrzewa gwałt i przetrzymywanie.

Przez 11 lat rodzina każdego dnia o niej myślała, dzieci wiedziały, że mama gdzieś jest. Choć zapewne po takim czasie nie pamiętali nawet jak wygląda. W 2004 roku dzieci miały 3 lata, a drugie 6 miesięcy.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Prawda okazała się zaskakująca

W 2015 roku Rosjankę z Orska uznano za zmarłą. Rodzina pogodziła się ze startą i wróciła do normalności. W 2020 roku stało się coś nieoczekiwanego. Do rosyjskiego Funduszu Emerytalnego wpłynął wniosek o wypłatę świadczeń ulokowanych na koncie emerytalnym kobiety uznanej za zmarłą.

Jak osoba zmarła może domagać się pieniędzy. Początkowo podejrzewano, że ktoś próbuje ukraść tożsamość zmarłej. Prawda okazała się zupełnie inna. Rosjanka, która zaginęła 16 lat temu ma się dobrze mieszka w Baszkirii, ma nową rodzinę i dziecko.

Kobieta została wezwana do sądu, aby wyjaśnić sprawę. Tam spotkała swoje porzucone dzieci. Jednak ani matka, ani jej dzieci nie chcą się ze sobą kontaktować. Prawdopodobnie kobieta miała depresję poporodową i ucieczka wydawała jej się najlepszym wyjściem.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
ŹródłoWP/Facebook

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
zmarła
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...