poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Zaginiona Rosjanka odnaleziona po 16 latach!

Zaginiona Rosjanka odnaleziona po 16 latach!


Pewna Rosjanka wyszła z domu w 2004 roku, a ślad po niej zaginął. Przez prawie 11 lat rodzina miała nadzieje na odnalezienie jej lub jakąkolwiek wiadomość od niej. Śledztwo, które prowadzono nie dało rezultatów.

W 2004 roku wyszła z domu zostawiając w nim dwoje dzieci. Przez 11 lat dziećmi zajmował się ojciec zaginionej, a cała rodzina łudziła się, że kobieta zostanie odnaleziona. Często w takich przypadkach policja czeka na odzew porywaczy, szuka ciała lub podejrzewa gwałt i przetrzymywanie.

Przez 11 lat rodzina każdego dnia o niej myślała, dzieci wiedziały, że mama gdzieś jest. Choć zapewne po takim czasie nie pamiętali nawet jak wygląda. W 2004 roku dzieci miały 3 lata, a drugie 6 miesięcy.

Premier przekazał wiadomość! Nikt się tego nie spodziewał

Prawda okazała się zaskakująca

W 2015 roku Rosjankę z Orska uznano za zmarłą. Rodzina pogodziła się ze startą i wróciła do normalności. W 2020 roku stało się coś nieoczekiwanego. Do rosyjskiego Funduszu Emerytalnego wpłynął wniosek o wypłatę świadczeń ulokowanych na koncie emerytalnym kobiety uznanej za zmarłą.

Jak osoba zmarła może domagać się pieniędzy. Początkowo podejrzewano, że ktoś próbuje ukraść tożsamość zmarłej. Prawda okazała się zupełnie inna. Rosjanka, która zaginęła 16 lat temu ma się dobrze mieszka w Baszkirii, ma nową rodzinę i dziecko.

Kobieta została wezwana do sądu, aby wyjaśnić sprawę. Tam spotkała swoje porzucone dzieci. Jednak ani matka, ani jej dzieci nie chcą się ze sobą kontaktować. Prawdopodobnie kobieta miała depresję poporodową i ucieczka wydawała jej się najlepszym wyjściem.

Tragedia! Nie żyją 2 osoby
ŹródłoWP/Facebook

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
zmarła
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...