11 rannych, w tym dzieci. Wykolejenie kolejki turystycznej

793

Jedenaście osób, w tym czworo dzieci, odniosło obrażenia w efekcie wykolejenia się wagonu kolejki turystycznej na hiszpańskiej wyspie Majorka. Jak poinformowały w czwartek regionalne służby medyczne, stan jednego z poszkodowanych jest ciężki.

Dżihadyści wezwani do mordowania seniorów w krajach Zachodu. ,,Życie niewiernych w USA i w Europie musi zamienić się w piekło”

Wypadek na Majorce

Resort zdrowia archipelagu Baleary sprecyzował, że do szpitala trafiło ośmioro pasażerów kolejki turystycznej. Do wypadku doszło w kurorcie Cala Ferrera, na terenie gminy Felanitx, na południu wyspy.


Dramat Ukraińców. Mężczyźni uciekają z południa kraju przed wcieleniem do rosyjskiej armii

Według regionalnej gazety “Diario de Mallorca” na zakręcie drogi łączącej kurorty Cala Ferrera i Santanyi ostatni wagon kolejki, wypełniony urlopowiczami, zachwiał się, a następnie przewrócił. “W chwili wypadku pojazd przewoził w trzech wagonach około 30 turystów, w tym wiele dzieci” – podał dziennik. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący pojazdem mężczyzna był trzeźwy, nie wyklucza się jednak, że kolejka jechała zbyt szybko.


Korea Północna przeprowadzi próbę nuklearną. Wojskowi wystrzelili już kolejną rakietę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here