niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Świat Wybory miss ze skandalem w tle!

Wybory miss ze skandalem w tle!

Wybory miss kojarzą nam się z pięknymi kobietami, które mają szeroki uśmiech i marzą o pokoju na świecie. Atmosfera należy do mocno cukierkowej, jednak ostatnie wybory miss we Francji burzą ten obraz.Drugie miejsce w wyborach miss zajęła April Benayoun, w trakcie wywiadów mówiła o swoim żydowskim pochodzeniu. Doprowadziło to do ataków na nią. Antysemici rozpoczęli burzę w mediach społecznościowych. Wielu z nich komentowała jej pochodzenia, a także miejsce, które zajęła.

April odpowiada!

„Przykro jest widzieć takie zachowanie w 2020 roku. Oczywiśćie potępiam te komentarze” – powiedziała w wywiadzie z „Var-Martin”

Gerald Darmanin, który jest ministrem spraw wewnętrznych również odniósł się do sprawy. Powiedział, że jest głęboko wstrząśnięty komentarzami. Dodał także, że sprawa zakończy się na policji.Międzynarodowa Liga Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi podejmuje już kroki prawne przeciwko autorom wpisów oraz komentarzy. Organizatorzy konkursu miss również wyrazili swoje zaniepokojenie oraz zdziwienie, że w XXI wieku dalej dochodzi do prześladowań na tle religijnym.

Francja jest krajem, w którym jest największa mniejszość Żydowska w Europie. Mieszka oraz przebywa tam około 500 tysięcy osób pochodzenia Żydowskiego.

Źródłoo2

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...