sobota, 17 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Wybory miss ze skandalem w tle!

Wybory miss ze skandalem w tle!

Wybory miss kojarzą nam się z pięknymi kobietami, które mają szeroki uśmiech i marzą o pokoju na świecie. Atmosfera należy do mocno cukierkowej, jednak ostatnie wybory miss we Francji burzą ten obraz.Drugie miejsce w wyborach miss zajęła April Benayoun, w trakcie wywiadów mówiła o swoim żydowskim pochodzeniu. Doprowadziło to do ataków na nią. Antysemici rozpoczęli burzę w mediach społecznościowych. Wielu z nich komentowała jej pochodzenia, a także miejsce, które zajęła.

April odpowiada!

„Przykro jest widzieć takie zachowanie w 2020 roku. Oczywiśćie potępiam te komentarze” – powiedziała w wywiadzie z „Var-Martin”

Gerald Darmanin, który jest ministrem spraw wewnętrznych również odniósł się do sprawy. Powiedział, że jest głęboko wstrząśnięty komentarzami. Dodał także, że sprawa zakończy się na policji.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!


Międzynarodowa Liga Przeciwko Rasizmowi i Antysemityzmowi podejmuje już kroki prawne przeciwko autorom wpisów oraz komentarzy. Organizatorzy konkursu miss również wyrazili swoje zaniepokojenie oraz zdziwienie, że w XXI wieku dalej dochodzi do prześladowań na tle religijnym.

Francja jest krajem, w którym jest największa mniejszość Żydowska w Europie. Mieszka oraz przebywa tam około 500 tysięcy osób pochodzenia Żydowskiego.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!
Źródłoo2

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
miss
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...