sobota, 6 marca, 2021
Godzinnik.pl Świat Wstyd! Polak w Wielkiej Brytanii biegał nago po korytarzu!

Wstyd! Polak w Wielkiej Brytanii biegał nago po korytarzu!

O Polakach za granią można by napisać niejedną książkę. Nasi rodacy wciąż są przedmiotem niewybrednych żartów wśród obcokrajowców. Mężczyzna, który biegał nago po korytarzu, na pewno nie zatrze złego wrażenia o Polakach.

Polacy za granią

Często na zagranicznych wyjazdach nie wiemy jak się zachowywać. Polacy często myślą, że na wakacjach można więcej nie tylko za granią, ale także w Polsce. W nadmorskich kurortach obserwujemy jak ludzie zmieniają się podczas urlopu.

Czy ktokolwiek z nas wyobraża sobie wejść do restauracji bez koszulki lub w stroju kąpielowym w Warszawie lub innym dużym mieście? Zapewne nie, jednak w nadmorskich miejscowościach jest to standardem.

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Biegał nago po hotelu

Obywatel Polski urządził sobie przebieżkę po korytarzach jednego z hoteli w Norwich. Mężczyzna biegał nago po korytarzu, pukając po drodze w każde drzwi. Obsługa hotelu zaniepokojona jego zachowaniem wezwała policję.

O incydencje z udziałem Polaka poinformował portal „Eastern Daily Press”. Niedawno odbyła się rozprawa przeciwko Rafałowi R., który został skazany i obciążony karą finansową.

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Różowa tabletka

Do incydentu doszło 17 grudnia około godziny 3 nad ranem. Rafał R. prowadzi swoją firmę budowlaną w Londynie, do Norwich wyjechał, aby spotkać się z kontrahentem. Po kolacji odbyła się degustacja alkoholu.

Adwokat Polaka próbował wytłumaczyć jego zachowanie wypiciem zbyt dużej ilości alkoholu oraz zażyciem „różowej tabletki”, którą zaproponowano mu w jednej z restauracji, w której był. Podobno stracił po niej świadomość. Sąd był jednak nieugięty, mężczyzna decydując się na wzięcie tabletki był świadomy, że mogą być jakieś konsekwencje zażycia nieznanego środka odurzającego.

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!
Źródłoo2/ lnteria

„TVN kazał mi milczeć!” – szczere wyznanie byłej gwiazdy jednego z show stacji!

Dominic D'Angelica był gwiazdą jednego z programów TVN. Tuż przed wielkim finałem na jaw wyszła sprawa z przeszłości mężczyzny. Teraz zdecydował się...

Masz ten produkt w domu? Najlepiej od razu wyrzuć go do kosza!

Główny Inspektorat Sanitarny wydał pilne ostrzeżenie. A Lidl i Biedronka wycofują się ze sprzedaży. Wszyscy, którzy kupili ten produkt powinni od razu...

Przyłębska dostała nagrodę za wyrok w sprawie aborcji!

Julia Przyłębska dostała nagrodę im. Grzegorza I Wielkiego. Została nagrodzona za odwagę oraz zakaz aborcji. Nagroda dla Prezes...

W jakim celu Jarosław Kaczyński jedzie w podróż z Mateuszem Morawieckim?

Jarosław Kaczyński razem z Mateuszem Morawieckim pojawili się w Świnoujściu. Wizyta związana jest z rozpoczęciem budowy tunelu łączącego wyspy Wolin oraz Uznam....

Podwójna tragedia! Zginęło dwóch braci!

Dwóch braci wybrało się rano na ryby. Gdy do wieczora nie wrócili i nie było z nimi kontaktu zostały zawiadomione służby.

Dwa województwa do zamknięcia! Rząd mówi o zaostrzeniu zasad!

Z nieoficjalnych informacji wynika, że premier oraz minister zdrowia nadal planują wprowadzać ograniczenia na poziomie regionów. Los dwóch województw jest już praktycznie...