sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Świat Wstyd! Polak w Wielkiej Brytanii biegał nago po korytarzu!

Wstyd! Polak w Wielkiej Brytanii biegał nago po korytarzu!


O Polakach za granią można by napisać niejedną książkę. Nasi rodacy wciąż są przedmiotem niewybrednych żartów wśród obcokrajowców. Mężczyzna, który biegał nago po korytarzu, na pewno nie zatrze złego wrażenia o Polakach.

Polacy za granią

Często na zagranicznych wyjazdach nie wiemy jak się zachowywać. Polacy często myślą, że na wakacjach można więcej nie tylko za granią, ale także w Polsce. W nadmorskich kurortach obserwujemy jak ludzie zmieniają się podczas urlopu.

Czy ktokolwiek z nas wyobraża sobie wejść do restauracji bez koszulki lub w stroju kąpielowym w Warszawie lub innym dużym mieście? Zapewne nie, jednak w nadmorskich miejscowościach jest to standardem.

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Biegał nago po hotelu

Obywatel Polski urządził sobie przebieżkę po korytarzach jednego z hoteli w Norwich. Mężczyzna biegał nago po korytarzu, pukając po drodze w każde drzwi. Obsługa hotelu zaniepokojona jego zachowaniem wezwała policję.

O incydencje z udziałem Polaka poinformował portal „Eastern Daily Press”. Niedawno odbyła się rozprawa przeciwko Rafałowi R., który został skazany i obciążony karą finansową.

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Różowa tabletka

Do incydentu doszło 17 grudnia około godziny 3 nad ranem. Rafał R. prowadzi swoją firmę budowlaną w Londynie, do Norwich wyjechał, aby spotkać się z kontrahentem. Po kolacji odbyła się degustacja alkoholu.

Adwokat Polaka próbował wytłumaczyć jego zachowanie wypiciem zbyt dużej ilości alkoholu oraz zażyciem „różowej tabletki”, którą zaproponowano mu w jednej z restauracji, w której był. Podobno stracił po niej świadomość. Sąd był jednak nieugięty, mężczyzna decydując się na wzięcie tabletki był świadomy, że mogą być jakieś konsekwencje zażycia nieznanego środka odurzającego.

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie
Źródłoo2/ lnteria

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...