poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Wpadka premier! Usłyszała "mamo" i musiała przerwać konferencję

Wpadka premier! Usłyszała „mamo” i musiała przerwać konferencję

Jacinda Arden pełniąca funkcję premier Nowej Zelandii, w środę prowadziła konferencję online. Kiedy omawiała najważniejsze w państwie sprawy, jej kilkuletnia córka oderwała jej uwagę od odpowiadania na pytania. Kobieta zakończyła konferencję.

Wpadka premier
flickr.com
Prezydent ogłosił dramatyczną informację! Zamach stanu na początku grudnia

Wpadka premier Nowej Zelandii

Premier Nowej Zelandii Jacinda Arden prowadziła w środę konferencję online. Poruszała na niej istotne dla państwa tematy. W momencie kiedy zakończyła omawianie tematu COVID-19 i ilości zakażeń, można było usłyszeć nieśmiałe słowa jej córki: „mamo.” Kobieta poprosiła córkę, by ta wracała do babci.

Policjanci mszczą się za śmierć kolegi! Brutalnie zabili kilku mężczyzn

Musiała zakończyć konferencję

Premier Nowej Zelandii dodała jeszcze na wizji: „Już czas spać, kochanie. Wracaj do łóżka, do zobaczenia za sekundę.” Po kilku minutach jednak jej córka wróciła i ponownie zwróciła się do mamy z zapytaniem „dlaczego to trwa tak długo?” Co odpowiedziała jej Arden? Potwierdziła i poprosiła raz jeszcze, by ta wracała do łóżka. Po wszystkim kobieta zakończyła rozmowę.

Wypadek autokaru! Nie żyje 19 osób. Wśród poszkodowanych są dzieci

Czy premier została wyśmiana?

Jacinda Arden spotkała się ze zrozumieniem tysięcy rodziców, którzy od dłuższego już czasu, także pracują online. Czasem dzieci mogą się niecierpliwić i przeszkadzać rodzicom. Doskonale wiedzą o tym wszyscy, którzy poznali uroki pracy zdalnej.

Wiele osób może umrzeć! WHO zwołało specjalne posiedzenie
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?