poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Wojna z Białorusią!? Nie żyje żołnierz na granicy!

Wojna z Białorusią!? Nie żyje żołnierz na granicy!

Zmarł 40-letni brygadzista 21 Brygady Strzelców Podhalańskich. Zgon stwierdzono nad ranem 7 listopada, żołnierz nie wykazywał żadnych oznak życia, nawet po akcji reanimacyjnej.

Granica polsko-białoruska /Marek Maliszewski  /Reporter
Źródło: Marek Maliszewski/ interia.pl
Zamknięto granice państwa! Wirus Omikron szaleje

Wojna z Białorusią

Na Twitterze na profilu 18 Dywizja Zmechanizowana im. gen. broni Tadeusza Buka, wydano oświadczenie, w którym poinformowano o śmierci jednego z wojskowych. W dokumencie czytamy, że zmarły zajmował się jedynie logistyką.

Do zdarzenia doszło w trakcie odpoczynku żołnierza. Zmarły żołnierz nie wykonywał zadań bezpośrednio związanych z ochroną polskiej granicy. Pełnił służbę jako logistyk – napisano.

Czterech nastolatków zabiło dziecko! Sceny jak z horroru w centrum miasta

Śledztwo wszczęte

Do ustalenia przyczyn śmierci, zaprzęgnięto Oddział Żandarmerii Wojskowej w Lublinie, w celu wyjaśnienia wydarzeń. Prokuratura już zapowiedziała, że chce obejrzeć ciało zmarłego, by wykluczyć ewentualny udział osób trzecich.

Wiele osób może umrzeć! WHO zwołało specjalne posiedzenie
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?