wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat William ma nowotwór?! ,,Pałac w panice''.

William ma nowotwór?! ,,Pałac w panice”.

William zaskoczył nie tylko Brytyjczyków, ale też cały świat. Oświadczył, że zmagał się z koronawirusem. Według doniesień amerykańskich portali, następca tronu zmaga się z inną, poważniejszą chorobą. Nawet jego brat się tego nie spodziewał!

Tabloid, „National Enquirer” donosi jakoby książę Cambridge miał po przejściu zakażeniem covid-19, zachorować na nowotwór. Mężczyzna wraz z swoją rodziną ukrywa jego chorobę. Nawet Harry i Meghan dowiedzieli się o nowotworze członka rodziny królewskiej z prasy. 

Szczegóły kryzysu zdrowotnego są utrzymywane w tajemnicy, a przekazywane do wiadomości publicznej mają być tylko niezbędne szczegóły – mówi informator rodziny królewskiej. 

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!


Niedługo wszystko będzie jasne

Według doniesień syn Diany, William jest pod stałą opieką najlepszych lekarzy, który próbują zapewnić mu jak najszybszy powrót do zdrowia. Oficjalna wiadomość o nowotworze zostanie przekazana w najbliższym czasie. Aktualnie jest przygotowywana, ale zostanie wyda wtedy, kiedy rodzina królewska będzie gotowa przekazać tak trudną informację. Stan zdrowia Williama wstrząsnął jego żoną, Kate, która podobno bardzo się przejęła, ale została poproszona o dyskrecję.

Książę William zabronił Kate mówić im o swoich problemach zdrowotnych. Nie chciał, by informacja przedostała się do amerykańskich mediów – dodano. 

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
Źródłojastrzabpost

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
nowotwór
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...