niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat USA bierze przykład z Polski! Amerykanie dostaną 600+

USA bierze przykład z Polski! Amerykanie dostaną 600+

Polacy z 500+ korzystają od 2016 roku, Amerykanie dostaną 600+. Donald Trump zgodził się na pakiet pomocowy dla obywateli. Prezydent wcześniej nie chciał się na niego zgodzić, twierdząc, że kwota jest za niska.

Trump podpisał pakiet, który jest powiązany z ustawą budżetową. Tym samym amerykański rząd uniknie tymczasowego zamknięcia części federalnych instytucji (tzw. shutdownu)

21 grudnia Amerykański Kongres przegłosował pakiet gospodarczy na czas koronawirusa. Jest on wart 900 miliardów dolarów, przewiduje 600 dolarów na osobę. Kwota ta niezadowoliła Donalda Trumpa, który wnioskował o nawet 2 tysiące dolarów na osobę. Przywódca USA wezwał Kongres do podwyższenia tej „absurdalnie niskiej” kwoty.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!

W poniedziałek w Izbie Reprezentantów odbędzie się głosowanie nad podwyższeniem kwoty. Izba kontrolowana jest przez Demokratów. Wielu Republikanów zapowiedziało swój sprzeciw, którzy mają większość w Senacie.

Równolegle Kongres zbierze się, aby odrzucić weto prezydenta wobec ustawy o wydatkach obronnych na rok 2021. Została ona przyjęta przy poparciu większości parlamentarzystów partii Demokratycznej oraz Republikańskiej.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!
ŹródłoOnet

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
USA
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...