wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Udawała, że ma raka! Teraz trafi do więzienia

Udawała, że ma raka! Teraz trafi do więzienia

Panna młoda udawała, że ma raka. Oszukała wszystkich swoich najbliższych, rodzinę, a także przyjaciół. Jej sekret nie ujrzałby światła dziennego gdyby nie przekroczyła granicy. Została zdemaskowana i grozi jej więzienie.

Toni Standen postanowiła udawać, że cierpi na nieuleczalny nowotwór mózgu. Urządziła całą mistyfikację, aby jej uwierzono. Zgoliła włosy okłamywała swoją rodzinę, przyjaciół, a nawet wplątała w oszustwa media. Choroba miała jej pomóc w przyśpieszeniu ślubu, a także zebraniu na niego pieniędzy. Dodatkowo miał się okazać zarobkiem jej życia, ponieważ goście dorzucaliby się do jej „leczenia”.

Początki

29-letnia Toni Standen wmówiła wszystkim, że ma glejaka mózgu, który dał już przerzuty do kości oraz wielu innych organów w jej ciele. Zgoliła swoje blond włosy, aby wyglądać na bardziej wiarygodną. Zapewne przed całą mistyfikacją Toni długo się do tego przygotowywała, aby brzmieć wiarygodnie.

Zainteresowała sobą media i opowiedziała im „swoją historie”. Opowiadała o tym, że zostały jej już tylko dwa miesiące życia, a jej największym marzeniem jest poślubić swojego 52-letniego partnera.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Wzbudziła spore współczucie wśród ludzi, których znała, ale także u kompletnie nieznajomych. Postanowili oni zorganizować zbiórkę na ślub, wesele oraz ewentualne leczenie Toni. Udał się uzbierać 8 344 funtów. Pieniądze wpłynęły prosto na jej konto bankowe. pozwoliły one wyjechać jej oraz mężowi na miesiąc miodowy do Turcji.

rak
Toni z mężem

Udawana śmierć

Toni posunęła się także do opublikowania na Facebooku postu, w którym poinformowała o swojej śmierci. Wcieliła się w role osoby trzeciej i napisała: „RIP TONI. Nasza urocza Toni zmarła zeszłej nocy, otoczona przyjaciółmi i rodziną… silna do końca”

Gdy sprawa wyszła na jaw, ponieważ jej przyjaciółka zobaczyła ją na ulicy próbowała tłumaczyć się hakerami. Jednak sprawa wyszła na jaw, a Toni została postawiona przed sądem.

„Każdy dobrze myślący członek społeczeństwa byłby zbulwersowany twoim zachowaniem. Na szczęście nieczęsto ten sąd musi skazać kogoś, kto okazał taki stopień bezwstydu, taką chciwość i zdradę swoich przyjaciół oraz szerszej społeczności. Wymyśliłaś chorobę, aby zyskać sympatię przyjaciół. Usiadłaś i patrzyłaś, jak zbierają pieniądze, by cię wesprzeć. Nie miałaś skrupułów, aby eskalować ten stek kłamstw, dodając, że zostały ci tylko tygodnie życia. Udzieliłaś wywiadów w gazetach, aby wzbudzić publiczne współczucie dla twojej wymyślonej sytuacji. Wykorzystałaś pieniądze zebrane dzięki hojności innych, aby sfinansować swój ślub i święta. Taki był twój brak wstydu” – grzmiał sędzia

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
Źródłowp/Facebook

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
rak
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...