poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Udawała, że ma raka! Teraz trafi do więzienia

Udawała, że ma raka! Teraz trafi do więzienia


Panna młoda udawała, że ma raka. Oszukała wszystkich swoich najbliższych, rodzinę, a także przyjaciół. Jej sekret nie ujrzałby światła dziennego gdyby nie przekroczyła granicy. Została zdemaskowana i grozi jej więzienie.

Toni Standen postanowiła udawać, że cierpi na nieuleczalny nowotwór mózgu. Urządziła całą mistyfikację, aby jej uwierzono. Zgoliła włosy okłamywała swoją rodzinę, przyjaciół, a nawet wplątała w oszustwa media. Choroba miała jej pomóc w przyśpieszeniu ślubu, a także zebraniu na niego pieniędzy. Dodatkowo miał się okazać zarobkiem jej życia, ponieważ goście dorzucaliby się do jej „leczenia”.

Początki

29-letnia Toni Standen wmówiła wszystkim, że ma glejaka mózgu, który dał już przerzuty do kości oraz wielu innych organów w jej ciele. Zgoliła swoje blond włosy, aby wyglądać na bardziej wiarygodną. Zapewne przed całą mistyfikacją Toni długo się do tego przygotowywała, aby brzmieć wiarygodnie.

Zainteresowała sobą media i opowiedziała im „swoją historie”. Opowiadała o tym, że zostały jej już tylko dwa miesiące życia, a jej największym marzeniem jest poślubić swojego 52-letniego partnera.

Atak na lotnisko w Kandaharze!

Wzbudziła spore współczucie wśród ludzi, których znała, ale także u kompletnie nieznajomych. Postanowili oni zorganizować zbiórkę na ślub, wesele oraz ewentualne leczenie Toni. Udał się uzbierać 8 344 funtów. Pieniądze wpłynęły prosto na jej konto bankowe. pozwoliły one wyjechać jej oraz mężowi na miesiąc miodowy do Turcji.

rak
Toni z mężem

Udawana śmierć

Toni posunęła się także do opublikowania na Facebooku postu, w którym poinformowała o swojej śmierci. Wcieliła się w role osoby trzeciej i napisała: „RIP TONI. Nasza urocza Toni zmarła zeszłej nocy, otoczona przyjaciółmi i rodziną… silna do końca”

Gdy sprawa wyszła na jaw, ponieważ jej przyjaciółka zobaczyła ją na ulicy próbowała tłumaczyć się hakerami. Jednak sprawa wyszła na jaw, a Toni została postawiona przed sądem.

„Każdy dobrze myślący członek społeczeństwa byłby zbulwersowany twoim zachowaniem. Na szczęście nieczęsto ten sąd musi skazać kogoś, kto okazał taki stopień bezwstydu, taką chciwość i zdradę swoich przyjaciół oraz szerszej społeczności. Wymyśliłaś chorobę, aby zyskać sympatię przyjaciół. Usiadłaś i patrzyłaś, jak zbierają pieniądze, by cię wesprzeć. Nie miałaś skrupułów, aby eskalować ten stek kłamstw, dodając, że zostały ci tylko tygodnie życia. Udzieliłaś wywiadów w gazetach, aby wzbudzić publiczne współczucie dla twojej wymyślonej sytuacji. Wykorzystałaś pieniądze zebrane dzięki hojności innych, aby sfinansować swój ślub i święta. Taki był twój brak wstydu” – grzmiał sędzia

Prezydent oszukuje?! ,,Nie powiedzieliśmy ludziom części prawdy''
Źródłowp/Facebook

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
rak
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...