wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Turyści będą potrzebowali testów, kiedy Bali ponownie otworzy swoje drzwi

Turyści będą potrzebowali testów, kiedy Bali ponownie otworzy swoje drzwi

Turyści chcący odwiedzić Indonezyjski kurort wyspa Bali będą musieli udowodnić, że są wolni od koronawirusa przed rozpoczęciem wakacji.

Wyspa ma nadzieję na ponowne otwarcie w lipcu – ale turyści będą potrzebować ujemnego wyniku testu ze swojego kraju, lub indonezyjskiego miasta, zanim zostaną wpuszczeni.

Będą również musieli wypełnić formularz internetowy, utworzony przez samorząd lokalny, aby umożliwić śledzenie w razie potrzeby. Według zastępcy gubernatora Bali, Oka Sukawati, w kwietniu liczba zagranicznych turystów spadła o prawie 100%.

Jednak prezydent Indonezji Joko Widodo powiedział wczoraj, że miejscowości turystyczne nie powinny otwierać się „w pośpiechu”.

Nie jest pewne, kiedy Bali otworzy się ponownie, ale Rai Suryawijaya, członek zespołu ds. naprawy gospodarczej z Bali , powiedział BBC Indonesia, że nowe normalne protokoły zostaną zastosowane na Bali w lipcu.

Na wyspie potwierdzono w czwartek 420 przypadków Covid-19 przypadków dodatnich oraz cztery zgony związane z wirusem.

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
Bali
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...