wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Trump zniszczył wesele swojej córki! Dziewczyna jest załamana!

Trump zniszczył wesele swojej córki! Dziewczyna jest załamana!

Donald Trump wygłosił przemowę na weselu swojej córki. Dziewczyna jest załamana słowami ojca, nawet przez moment o niej nie pomyślał.

Wesele czy kampania?

W sobotę odbył się ślub i przyjęcie wesele Johna i Megan Arrigo. Donald Trump jako ojciec panny młodej miał wygłosić krótkie przemówienia. Zazwyczaj rodzice w takim momencie ze wzruszeniem wspominają jak ich pociechy były małe i urocze. Donald Trump postawił w tym dniu na siebie.

Były prezydent USA nadal jest rozgoryczony porażką w wyborach. W czasie przyjęcia weselnego, które odbyło się w jego rezydencji Mar-a-Lago wygłosił przemowę. Zapomniał jednak, że to wesele jego córki. Przez cały czas mówił o sobie i Joe Bidenie, z którym przegrał.

Dziewczyna była wściekłą i załamana!

Donald Trump, gdy przejął mikrofon zaczął mówić o polityce oraz o sobie. Jego córka była wściekła, ponieważ oczekiwała, że usłyszy miłe słowa o sobie i swoim mężu. A przynajmniej, że ojciec będzie im życzył szczęścia na nowej drodze życia.

Podczas swojej mowy były prezydent żalił się na „wielkie oszustwo” wyborcze i obgadywał obecnego prezydenta USA. Wytknął wszystkie niedociągnięcia oraz potknięcia Joe Bidena.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Trump
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...