wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Trump ma kłopoty? Nie chce przekazać dokumentów finansowych

Trump ma kłopoty? Nie chce przekazać dokumentów finansowych

Prezydent musi przekazać dokumenty do nowojorskiego prokuratora. Donald Trump nie jest skory do współpracy, ponieważ papiery mogą pokazać uchybienia.Firmy, które pracowały z Trumpem oraz jego pracownicy są oskarżeni o zawyżanie majątku w zamian za ulgę podatkową w wysokości 21 milionów dolarów. Od lat Trump nie chciał podzielić się ze światem swoimi dokumentami finansowymi.

Sędzia Arthur Engoron z Sądu Najwyższego Stanu Nowy Jork nakazał przekazać dokumenty prokuratorowi generalnemu tego stanu. W efekcie czego organizacja Trumpa musi przekazać dokumenty związane z nieruchomością, która jest przedmiotem sprawy.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary


Jedna z czterech posiadłości Trumpa ma powierzchnie 212 akrów. Prokuratura bada sprawy wszystkich czterech posiadłości. Dokumenty mają zostać przekazane do 18 grudnia. Dochodzenie ma na celu sprawdzić, czy firma dokładnie wyceniła nieruchomości, w tym Seven Springs, która pozwoliła na odliczenie 21 milionów dolarów w wyniku darowizny na rzecz służebności ochrony przyrody za rok podatkowy 2015.

Kłopoty w raju

Przez długi czas Trump zasłaniał się ciągłymi audytami i nie chciał ujawnić dokumentów, jednak trafił na wytrwałych graczy, którzy nie poddali się w walce o sprawiedliwość. Śledztwo zostało wszczęte po zeznaniach byłego adwokata prezydenta Michaela Cohena, który przyznał się do kłamstwa wobec Kongresu i naruszeń finansów kampanii.

Cohen poinformował, że były prezydent zawyżył swoje aktywa ogółem, by służyły jego celom. Trump użył tego aby znaleźć się na liście najbogatszych ludzi na świecie, która jest publikowana przez Forebs.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Trump
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...