wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Tragedia w słowackim więzieniu! Były szef policji w stanie ciężkim w szpitalu

Tragedia w słowackim więzieniu! Były szef policji w stanie ciężkim w szpitalu

O tragedii w słowackim więzieniu poinformowała minister sprawiedliwości Słowacji Maria Kolikova. Były szef policji w stanie bardzo ciężkim trafił do szpitala. Obecnie jest w śpiączce farmakologicznej.

Były szef słowackiej policji Milan Luczanski próbował w więzieniu popełnić samobójstwo. Do próby samobójczej doszło 29 grudnia, mężczyzna próbował powiesić się w celi na swojej kurtce.

Mężczyzna został znaleziony przez strażników koło godziny 17 w porze wydawania posiłków więziom. Od razu rozpoczęli reanimację mężczyzny. Na miejscu pojawiła się karetka, która przejęła reanimację byłego szefa policji.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Szef policji w areszcie

Luczanski został oskarżony o przyjmowanie łapówek w wysokości pół miliona euro. Mężczyzna był szefem słowackiej policji w latach 2018-2020. Do dymisji podał się kilka miesięcy po wyborach parlamentarnych i dojściu do władzy nowego premiera.

Mężczyzna oskarżony o korupcję, został zatrzymany i przebywał w więzieniu do czasu wyjaśnienia sprawy. Jednak nie poradził sobie z ciążącymi na nim zarzutami i próbował się zabić. 30 grudnia głos w tej sprawie zabrała minister sprawiedliwości. Poinformowała, że szef policji żyje i w brew krążącym plotkom nie nastąpiła śmierć kliniczna. Jednak lekarze wprowadzili go w śpiączkę kliniczną, ponieważ jego stan jest bardzo ciężki.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
więzieniu
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...