środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Tragedia! Samolot zamienił się w kule ognia!

Tragedia! Samolot zamienił się w kule ognia!

Wczoraj mieszkańcy jednego z osiedli przeżyli chwile grozy. Na ziemię między budynkami mieszkalnymi runął samolot, który zamienił się w pędzącą kulę ognia.

Samolot zderzył się z samochodem

Mieszkańcy jednego z osiedli na Florydzie przeżyli chwile strachu po tym jak mały samolot runął pomiędzy domami na ziemię. Zdarzenie nagrała kamera, która wisiała na ganku jednego z domów.

W poniedziałek 15 marca pilot małego samolotu tuż przed lotniskiem stracił panowanie nad maszyną. Ta z całą siłą i ogromnym rozpędem zaczęła spadać na ziemię, na nieszczęście matki i jej dziecka, awionetka uderzyła w ich samochód. Po zetknięciu się pojazdów oba stanęły w płomieniach.

Ofiary śmiertelne

Zdarzenie zostało nagrane, a film opublikowano w mediach społecznościowych. Widać na nim jak mały samolot nagle spada z nieba i uderza w samochód. Nie obyło się bez ofiar. Zginęły dwie osoby lecące jednosilnikowcem oraz mały chłopczyk, który przebywał w samochodzie. Kobieta siedząca za kierownicą walczy o życie w szpitalu.

Wypadek jest badany przez Federalną Administrację Lotniczą i Krajową Radę Bezpieczeństwa Transportu. Mieszkańcy osiedla nie kryli swojego zdumienia i zapowiadają, że nie zostawią tej sprawy.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
samolot
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...