środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Tragedia! Polak zamordowany w Glasgow!

Tragedia! Polak zamordowany w Glasgow!

Do okropnej tragedii doszło w Glasgow. Znaleziono ciało Kamila Ch. zaledwie kilka metrów od domu. Mężczyzna osierocił troje dzieci.

Przeciwna drużyna

Z informacji jakie podają lokalne media 22 marca Kamil Ch. wybrał się na mecz. Po rozgrywkach, w pościg za nim ruszyły cztery osoby. Trzech mężczyzn oraz jedna kobieta krok w krok podążali za Kamilem. Jeden z napastników dźgnął go nożem.

Okazuje się, że napastnikami byli kibice przeciwnej drużyny. Ojciec trójki dzieci został zaatakowany niedaleko swojego domu, koło godziny 22. Policja wszczęła dochodzenie w sprawie.

Dobry ojciec i człowiek

Z informacji jakie przekazali sąsiedzi ofiary wynika, że mężczyzna był dobrym, spokojnym człowiekiem. Cudowny ojciec i bardzo pomocny w stosunkach międzysąsiedzkich. Każdy mówił o nim w samych superlatywach.

Policja przekazała, że pracuje nad wyjaśnieniem sprawy.

Pracujemy nad dokładnym ustaleniem okoliczności tego, co się wydarzyło i dlaczego. Jestem pewien, że członkowie lokalnej społeczności będą mieli informacje na temat tego incydentu i zachęcam ich do przekazania ich dalej. Rodzina ofiary zasługuje na to, by wiedzieć, co stało się z jej ukochaną osobą – powiedział Alan McAlpine, inspektor policji w Glasgow.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Glasgow
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...