poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat To jednak prawda! Szczepionki przeciw COVID-19 mają wpływ na płodność

To jednak prawda! Szczepionki przeciw COVID-19 mają wpływ na płodność

Czy szczepionka na COVID-19 faktycznie wpływa na płodność? Wiele z tych plotek zostało potwierdzonych przez naukowców. Warto, by zapoznały się z tymi informacjami osoby, które planują założenie rodziny.

Szczepionki przeciw COVID-19 mają wpływ na płodność
scmp.com
Makabryczna zbrodnia! Zabił żonę na oczach swoich dzieci

Szczepionki przeciw COVID-19 mają wpływ na płodność

Szczepionka na Covid-19 oparta na metodzie mRNA wpływa na płodność. Czy powielane wcześniej teorie właśnie się potwierdziły? Spora część osób obawiała się właśnie tego skutku ubocznego. Teraz plotki te zostały potwierdzone przez naukowców.

Prezydent ogłosił dramatyczną informację! Zamach stanu na początku grudnia

Szczepionka na COVID-19 – tego nikt się nie spodziewał

Grupa badaczy z Miami dowiodła, że u mężczyzn, którzy przyjęli szczepionkę przeciw COVID-19 znacząco poprawiły się parametry nasienia! Okazuje się, że preparat ten faktycznie wpływa na płodność, jednak nie w taki sposób, jak się spodziewano.

Policjanci mszczą się za śmierć kolegi! Brutalnie zabili kilku mężczyzn

Szokujące działanie szczepionki

Czy szczepionka przeciw COVID-19 faktycznie może mieć pozytywny wpływ na jakość nasienia u mężczyzn? Specjaliści z University of Miami przeprowadzili badania wśród 45 mężczyzn w wieku 18-50 lat. Wykorzystano dwie szczepionki przeciwko COVID-19 firm: Pfizer/BioNTech, a także Moderna – obie oparte na technologii mRNA. Nasienie mężczyzn badano przed podaniem tych preparatów oraz średnio 70 dni po podaniu drugiej dawki. Badania na pewno będą kontynuowane, by móc potwierdzić całkowicie tę teorię.

Zamknięto granice państwa! Wirus Omikron szaleje
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?