wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Tego nikt się nie spodziewał! Zachowanie Biedronia zaskoczyło wszystkich!

Tego nikt się nie spodziewał! Zachowanie Biedronia zaskoczyło wszystkich!

Wczoraj 10 marca odbyła się debata w europarlamencie. Rozmawiano w niej między innymi o sytuacji mediów w Polsce. Jednak gest Roberta Biedronia zaskoczył wszystkich i to on skradł całe show.

Porozmawiajmy o mediach

Wiceszefowa KE Vera Jourowa na początku przekazała, że Komisja przygląda się sytuacji mediów we wszystkich państwach członkowskich. Sprawozdanie o praworządności każdego z nich pojawi się w lipcu. Zostanie w nim uwzględniona wolność prasy.

W kontekście Polski zwróciła uwagę na plany dotyczące wprowadzenia nowego podatku od mediów. Oceniła, że nie jest to dobra decyzja w kontekście kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią koronawirusa.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Szydło atakuje, Biedroń milczy!

Beata Szydło zawzięcie walczyła o stanowisko partii rządzącej w europarlamencie.

W przeciwieństwie do większości z państwa jestem Polką i znam sytuację polskich mediów. Dlatego opowiem o faktach, a nie o fake newsach, jakie rozpowszechnia opozycja. Po pierwsze, wolność słowa gwarantuje konstytucja. Po drugie, media działają na podstawie ustawy o prawie prasowym i ustawy o KRRiT. Po trzecie, prawo, które w Polsce jest dyskutowane, jest na bardzo wstępnym etapie. Opiera się na założeniu opłaty reklamowej i to założenie jest wprost zaczerpnięte z propozycji Komisji Europejskiej z 2018 r. Po czwarte, te regulacje będą dotyczyły największych gigantów reklamowych, którzy nie płacą w Polsce podatków – mówiła Szydło.

Robert Biedroń wywołał największe kontrowersje, po pierwsze swoim odmienionym wizerunkiem, a po drugie milczeniem. Prezes Wiosny miał czerwone włosy oraz tabliczkę z napisem „Free Media”. Powiedział tylko, że „Tak właśnie wyglądałaby demokracja bez wolnych mediów” po czym zamilkł.

Mężczyzna chciał zamanifestować swoje wsparcie dla mediów, jednak nie spodobało się to przewodniczącemu obrad. – Byłby pan uprzejmy ustąpić sprzed pulpitu? – pytał. Zapewnił również, że zachowanie Biedronia zostanie odnotowane.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Biedroń
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...