środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Świat Tego nikt się nie spodziewał! Zachowanie Biedronia zaskoczyło wszystkich!

Tego nikt się nie spodziewał! Zachowanie Biedronia zaskoczyło wszystkich!


Wczoraj 10 marca odbyła się debata w europarlamencie. Rozmawiano w niej między innymi o sytuacji mediów w Polsce. Jednak gest Roberta Biedronia zaskoczył wszystkich i to on skradł całe show.

Porozmawiajmy o mediach

Wiceszefowa KE Vera Jourowa na początku przekazała, że Komisja przygląda się sytuacji mediów we wszystkich państwach członkowskich. Sprawozdanie o praworządności każdego z nich pojawi się w lipcu. Zostanie w nim uwzględniona wolność prasy.

W kontekście Polski zwróciła uwagę na plany dotyczące wprowadzenia nowego podatku od mediów. Oceniła, że nie jest to dobra decyzja w kontekście kryzysu gospodarczego wywołanego pandemią koronawirusa.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i... zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Szydło atakuje, Biedroń milczy!

Beata Szydło zawzięcie walczyła o stanowisko partii rządzącej w europarlamencie.

W przeciwieństwie do większości z państwa jestem Polką i znam sytuację polskich mediów. Dlatego opowiem o faktach, a nie o fake newsach, jakie rozpowszechnia opozycja. Po pierwsze, wolność słowa gwarantuje konstytucja. Po drugie, media działają na podstawie ustawy o prawie prasowym i ustawy o KRRiT. Po trzecie, prawo, które w Polsce jest dyskutowane, jest na bardzo wstępnym etapie. Opiera się na założeniu opłaty reklamowej i to założenie jest wprost zaczerpnięte z propozycji Komisji Europejskiej z 2018 r. Po czwarte, te regulacje będą dotyczyły największych gigantów reklamowych, którzy nie płacą w Polsce podatków – mówiła Szydło.

Robert Biedroń wywołał największe kontrowersje, po pierwsze swoim odmienionym wizerunkiem, a po drugie milczeniem. Prezes Wiosny miał czerwone włosy oraz tabliczkę z napisem „Free Media”. Powiedział tylko, że „Tak właśnie wyglądałaby demokracja bez wolnych mediów” po czym zamilkł.

Mężczyzna chciał zamanifestować swoje wsparcie dla mediów, jednak nie spodobało się to przewodniczącemu obrad. – Byłby pan uprzejmy ustąpić sprzed pulpitu? – pytał. Zapewnił również, że zachowanie Biedronia zostanie odnotowane.

Polska w niebezpieczeństwie!

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
Biedroń
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...