niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Szok! Nikt nie może w to uwierzyć! Nie żyje cała rodzina

Szok! Nikt nie może w to uwierzyć! Nie żyje cała rodzina

Szykowali się na Boże Narodzenie oraz ślub i wesele, które miały się niedługo odbyć. Niestety panna młoda oraz jej rodzice nie dożyli najszczęśliwszego dnia w ich życiu. Cała rodzina zmarła na koronawirusa.

Cała rodzina zmarła w przeciągu kilku dni. 26-latka nie dożyła nawet do świąt, jej rodzice zmarli niedługo później. Dziewczyna zostawiła zrozpaczonego narzeczonego tuż przed Wigilią, a przede wszystkim na krótko przed ślubem.

Do tragedii doszło przez lekkomyślne zachowanie całej rodziny. Wszyscy zlekceważyli swoje objawy, które zwiastowały ciężki przebieg koronawirusa. 26-latka z RPA pod koniec grudnia miała poślubić swojego ukochanego.

Tragiczny wypadek! Nie żyje 3-miesięczny niemowlak i jego matka!

Razem od dzieciństwa, ale nie na zawsze…

Romantyczna historia jak z komedii romantycznej. Zoe Freshwater była ze swoim narzeczonym odkąd oboje skończyli po 11 lat. Obiecywali sobie wieczną miłość, aż po grób. Dziewczyna dotrzymała obietnicy, jednak chyba nie o to chodziło.

Zoe zignorowała objawy koronawirusa zrzucając je na przepracowanie połączone ze stresem związanym z przygotowaniami do ślubu. 26-latka trafiła do szpitala, tam musiała przejść operację płuca, które było uszkodzone przez kaszel. Nie przeżyła tego.

Jej rodzice również zachorowali i wylądowali w szpitalu, jednak po ciężkiej walce lekarzy nie udało się ich uratować. Gdyby wcześniej zareagowali może dzisiaj Zoe i jej narzeczony byliby szczęśliwym małżeństwem.

Dramatyczne chwile w placówce FedEx! Doszło do strzelaniny!
ŹródłoFakt

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
rodzina
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...