niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Szok! Migranci prawie zabili policjanta

Szok! Migranci prawie zabili policjanta

Uchodźcy coraz bardziej posuwają się w swoich działaniach. Przekonali się o tym strażnicy graniczni, którzy musieli odeprzeć szturm migrantów na Kuźnice. W wyniku agresji Irakijczyków, jeden z policjantów prawie przypłacił życiem. Od razu został zabrany do szpitala.

Migranci prawie zabili funkcjonariusza

Starcia na granicy polsko-białoruskiej, przybierają coraz to bardziej na sile. Skutki agresji uchodźców zobaczyliśmy niedawno, o czym poinformował rzecznik prasowy, Mariusz Cierka na swoim Twitterze. W poście czytamy, że jeden z funkcjonariuszy ucierpiał w wyniku napaści, dostając kamieniem prosto w głowę. „Dość poważne ranny, udzielana jest mu pomoc, a karetka przewozi go do szpitala” – poinformował.

Wojna hybrydowa pełną parą

Na Twitterze Podlaska policja zamieściła informację, że na granicy ciągle stoją oddziały, które trzymają piecze nad polskimi terenami. Niestety, migranci uciekają do brudnych zagrywek, w postaci rzucanych kamieni i granatów.

Część migrantów dysponuje przygotowanymi w roboczych warunkach broniami do miotania kamieniami – poinformował Stefan Żaryn, rzecznik koordynatora.

Białorusi najwidoczniej bardzo zależy na destabilizacji Polski, jak i całej Unii Europejskiej. Na granicę przyjeżdżają nie tylko oddziały białoruskich żołnierzy, ale także firmy budowlane, które zaopatrują migrantów w kamienie.

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.