środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Strzelanina w szkole! 10 osób nie żyje, a 13 jest rannych!

Strzelanina w szkole! 10 osób nie żyje, a 13 jest rannych!

Doszło do strzelaniny w szkole. 10 osób nie żyje, a 13 jest rannych. Do tragicznych wydarzeń doszło w budynku gimnazjum.

Strzelanina

W budynku gimnazjum w Kazaniu, w rosyjskiej republice Tatarstanu. Większość ofiar to uczniowie szkoły. Jednak zginęła również nauczycielka i ochroniarz. Z informacji podawanych przez media wynika, że sprawców było dwóch.

Do szkoły weszło dwóch napastników, którzy otworzyli ogień do pracowników szkoły oraz uczniów. Jeden z nich to 19-letni uczeń tej szkoły. Został już zatrzymany przez policję. Drugi nie żyje po tym jak funkcjonariusze do niego strzelali.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''

Zabarykadowali się w szkole

Z informacji podawanych przez media wynika, że napastnicy zabarykadowali się z zakładnikami na czwartym piętrze budynku. Około godziny 10:00 rosyjska policja rozpoczęła szturm na szkołę.

Jeden z terrorystów został zastrzelony, a drugiego udało się aresztować. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 32 osoby są poszkodowane. Prawdopodobnie 13 osób nie żyje.

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną
ŹródłoOnet/Twitter

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
szkole
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...