środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat SPOŁECZEŃSTWO Rząd będzie mógł blokować strony internetowe. Jest tylko jeden warunek

Rząd będzie mógł blokować strony internetowe. Jest tylko jeden warunek

Blokowanie stron brzmi jak wtargnięcie w naszą prywatność. Dlaczego rząd decyduje się na takie kroki? Wszystko dla naszego bezpieczeństwa.Oszuści internetowi czują się coraz pewniej, a ich strony internetowe wyglądają coraz bardziej profesjonalnie. Z perspektywy zwykłego użytkownika Internetu zablokowanie strony nie jest trudne.

Obecnie strony Internetowe, które zajmują się sprzedażą towarów nielegalnych, proponujące piramidy finansowe czy strony oszustów mogą „wisieć” w Internecie nawet kilkanaście miesięcy. W tym czasie bardzo wiele osób może dać się oszukać.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba


Jak szybko będą znikać strony?

Narzędzia do usuwania stron będą używane bardzo rzadko i tylko po dokładnym sprawdzeniu strony. Uczciwi sprzedawcy oraz osoby prowadzące swoje strony w przejrzysty sposób nie mają się czym martwić.

Teraz jedynym sposobem kontroli stron Internetowych przez urzędy jest rejestr stron hazardowych. Działa on od 2017 roku. Firmy dostarczające Internet są zobowiązane blokować dostęp do tych stron oraz przekierowywać użytkowników na witrynę Ministerstwa Finansów. Karą za niewywiązanie się jest nawet 500 tysięcy złotych.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!
ŹródłoMoney

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.

Białoruś zaatakuje Polskę! Łukaszenko potwierdza!

Łukaszenko stwierdził, że przelała się już czara goryczy, Polska próbuje "heroizować bandytów i przestępców wojennych". Wszystko przez obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych w...

Platforma Obywatelska pogrążona w żałobie. Nie żyje jedna z posłanek!

W Olsztynie zmarła posłanka Platformy Obywatelskiej, która była wiceprezydentem Olsztyna. Kobieta miała 63 lata. Nie żyje Anna Wasilewska...

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.
strony internetowe
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...