wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Śmiertelna zabawa! Chciał rozbawić kolegów, jedna osoba nie żyje!

Śmiertelna zabawa! Chciał rozbawić kolegów, jedna osoba nie żyje!

Do tragicznych wydarzeń doszło w stanie Kalifornia w szpitalu San Jose. Cała sytuacja związana jest z koronawirusem. Jeden z pracowników chciał rozbawić kolegów, niestety sytuacja wymknęła się spod kontroli.

W szpitalu doszło do masowych zakażeń koronawirusem. Większość członków personelu medycznego zachorowała na COVID-19. Chciał rozluźnić atmosferę, a okazało się, że jest ona jeszcze gorsza, ponieważ muszą pożegnać jedną z koleżanek.

Do kontaktu z wirusem doszło 25 grudnia. Były pracownik miał tego dnia na sobie kostium choinki. Eksperci uważają, że ten strój mógł tylko zaszkodzić i doprowadzić do szybszego rozwoju choroby.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Zawiniła choinka?

Okazało się, że pracownik biegający w kostiumie nadmuchanej choinki przechodził właśnie koronawirusa bezobjawowo. Jego lekkomyślność naraziła innych. Pomimo, że nie zdawał sobie sprawy ze swojej choroby, jego zachowanie w czasie gdy każdy boi się o swoje życie było nie na miejscu.

W ten sposób zaraził 44 osoby. Jedną z nich była recepcjonistka, która w wyniku powikłań COVID-19 zmarła. Szpital zdecydował się na gruntowną dezynfekcję pomieszczeń, a oddziały nadal funkcjonują jak wcześniej.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
Źródłoo2/ Twitter

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
kolegów
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...