wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Samotna Melania Trump. Zamieszki na Kapitolu odbijają się na byłej prezydentowej!

Samotna Melania Trump. Zamieszki na Kapitolu odbijają się na byłej prezydentowej!

Zamieszki, które trwają w USA od wczoraj mają wpływ na otoczenie Melanii oraz Donalda Trumpa. Ludzie nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. Wielu pracowników, którzy od lat są w Białym Domu złożyła swoje rezygnacje.

Pracownicy Trumpów stanowczo zareagowali na to co dzieje się na Kapitolu. Wielu z nich złożyło swoje rezygnacje. Wśród osób, które zdecydowały się odejść jest najbliższa osoba dla Melanii Trump. Odeszła jej prawa ręka, zostawiając ją samą.

W środę zwolennicy Donalda Trumpa wdarli się do siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych, który miał potwierdzić ważność wyborów prezydenckich.

Zamieszki wymknęły się spod kontroli

Policja zupełnie nie radzi sobie z tym co dzieje się w USA. Początkowe zamieszki zamieniły się w regularną bitwę miedzy protestującymi, a policją. Wiele osób jest rannych po starciach z policją, a jedna kobieta nie żyje.

Kobietę postrzelono podczas zamieszek. Poza nią w wyniku ciężkich obrażeń ciała zmarły łącznie cztery osoby. Gwardia Narodowa została zaangażowana w rozwiązanie konfliktu.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Najbliżsi współpracownicy rezygnują

Jak poinformowało CNN, Stephanie Grisham, była rzecznik prasowa Białego Domu oraz obecna szefowa personelu pierwszej damy, złożyła rezygnację ze swojej funkcji. Na rezygnację z natychmiastowym skutkiem zdecydowały się także Anna Cristina „Rickie” Niceta, sekretarz społeczny Białego Domu oraz Sarah Matthews, doradczyni prasowa. 

Grisham była prawą ręką pierwszej damy dbała o jej harmonogram, wizerunek medialny oraz była jej przychylna. Jednak widząc co dzieje się na Kongresie natychmiast złożyła rezygnację.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Trump
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...