środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Świat Samotna Melania Trump. Zamieszki na Kapitolu odbijają się na byłej prezydentowej!

Samotna Melania Trump. Zamieszki na Kapitolu odbijają się na byłej prezydentowej!


Zamieszki, które trwają w USA od wczoraj mają wpływ na otoczenie Melanii oraz Donalda Trumpa. Ludzie nie chcą mieć z nimi nic wspólnego. Wielu pracowników, którzy od lat są w Białym Domu złożyła swoje rezygnacje.

Pracownicy Trumpów stanowczo zareagowali na to co dzieje się na Kapitolu. Wielu z nich złożyło swoje rezygnacje. Wśród osób, które zdecydowały się odejść jest najbliższa osoba dla Melanii Trump. Odeszła jej prawa ręka, zostawiając ją samą.

W środę zwolennicy Donalda Trumpa wdarli się do siedziby Kongresu Stanów Zjednoczonych, który miał potwierdzić ważność wyborów prezydenckich.

Zamieszki wymknęły się spod kontroli

Policja zupełnie nie radzi sobie z tym co dzieje się w USA. Początkowe zamieszki zamieniły się w regularną bitwę miedzy protestującymi, a policją. Wiele osób jest rannych po starciach z policją, a jedna kobieta nie żyje.

Kobietę postrzelono podczas zamieszek. Poza nią w wyniku ciężkich obrażeń ciała zmarły łącznie cztery osoby. Gwardia Narodowa została zaangażowana w rozwiązanie konfliktu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i... zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Najbliżsi współpracownicy rezygnują

Jak poinformowało CNN, Stephanie Grisham, była rzecznik prasowa Białego Domu oraz obecna szefowa personelu pierwszej damy, złożyła rezygnację ze swojej funkcji. Na rezygnację z natychmiastowym skutkiem zdecydowały się także Anna Cristina „Rickie” Niceta, sekretarz społeczny Białego Domu oraz Sarah Matthews, doradczyni prasowa. 

Grisham była prawą ręką pierwszej damy dbała o jej harmonogram, wizerunek medialny oraz była jej przychylna. Jednak widząc co dzieje się na Kongresie natychmiast złożyła rezygnację.

26-latek myślał, że jest przeziębiony, następnego dnia obudził się w ,,ciele noworodka''

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...

Zmarł popularny aktor! Jego ciało znaleziono w domu

Nie żyje aktor, który był bardzo popularny w latach 90. Artysta został znaleziony przez funkcjonariuszy policji w swoim domu. W chwili śmierci...
Trump
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...