sobota, 17 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Sąd skazał 9-latkę, nikt się tego nie spodziewał

Sąd skazał 9-latkę, nikt się tego nie spodziewał

9-letnia dziewczynka z prowincji Henan w Chinach była sądzona jak dorosły, o czym sama nie miała pojęcia. Miała ponieść konsekwencje za niespłacone długi swojego ojca. Nagle zdarzyło się coś nieoczekiwanego.

Po roku batalii sądowych zakończył się proces Chen Man. Miała ona ponieść odpowiedzialność za niespłacone długi ojca. Man długo nie miała świadomości, że została pozwana. Opiekę nad dzieckiem sprawuje dziadek. On w imieniu dziewczynki czuwał nad procesem sądowym.

Dramat 9-latki

Ojciec Chen Man sprzedał mieszkanie. Kupiec o imieniu Wang uiścił należność, jednak nigdy nie wprowadził się do zakupionego mieszkania – poprzedni właściciel trafił do więzienia. Został skazany za zamordowanie matki i babci Chen Man.

Wychudzony i wygłodzony Nawalny! Jego żona napisała przejmujący wpis!

Ojciec Chen Man trafił do więzienia, a Wang nie zdążył dopełnić wszystkich formalności związanych z kupnem mieszkania. Zapłacił za lokal, jednak nie miał do niego żadnych praw. W 2019 roku postanowił podjąć decyzję o pozwaniu 9-latki, by odzyskać swoje pieniądze.

W 2020 pod koniec listopada sąd wydał decyzję na korzyść poszkodowanego Wanga. W konsekwencji 9-latka została potraktowana jak dłużnik. Musiała stosować się do ograniczeń związanych z tym statusem.

Wyrok wywołał oburzenie w całych Chinach. Społeczeństwo zaczęło wywierać presję na sąd. W ostateczności sąd zgodził się z argumentami i doszło do zmiany orzeczenia na korzyść dziewczynki.

Szokujące zabójstwo! To była egzekucja!
Źródłoo2

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!

Wydawałoby się, że hobby Jarosława Kaczyńskiego jest tylko władza, okazuje się, że ma on również inne zainteresowania, o którym nikomu nie mówi....
sąd
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...