sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Świat Rzecznik Bidena powiedział dziennikarce, że ją zniszczy! Od razu został zwolniony ze...

Rzecznik Bidena powiedział dziennikarce, że ją zniszczy! Od razu został zwolniony ze swojej funkcji


Rzecznik Bidena nie przepada za trudnymi pytaniami. Podczas rozmowy telefonicznej z jedną z dziennikarek użył mocnych słów, których szybko pożałował.

Początki prezydentury

Joe Biden jest dopiero na początku swojej kariery jako prezydent Stanów Zjednoczonych. Miał być zmianą na lepsze. Zaczął od podpisywania dokumentów, które cofały decyzje Donalda Trumpa. Jednak nie zwrócił należytej uwagi na to z kim pracuje.

Ważne, aby prezydent otaczał się pracownikami, którym może ufać. TJ Ducklo okazał się nie odpowiednią osobą na swoje stanowisko. Rzecznik powinien być spokojny, a przede wszystkim rzeczowy oraz otwarty. Ten okazał się zbyt nerwowy.

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

„Zniszczę Cię”

W rozmowie telefonicznej z dziennikarką serwisu Politico, Tarą Palmeri, TJ Ducklo został zapytany o intymne relacje z inną dziennikarką. Pytanie nie miało na celu uderzyć w rzecznika. Chodziło o to, aby dowiedzieć się jak wygląda to ze strony etycznej obu ze stron.

Zastępca rzeczniczki prasowej Bidena wybuchł i zaczął obrażać dziennikarkę. Groził, że ją zniszczy oraz rzucił kilka niedopuszczalnych seksistowskich uwag w jej stronę. Mężczyzna został natychmiast zawieszony oraz pozbawiono go wynagrodzenia. W odpowiedzi ten złożył rezygnację.

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Skrucha

Po przyjęciu rezygnacji TJ Ducklo, postanowił wydać oświadczenie. „Nie ma słów na tyle mocnych, by wyrazić mój żal, zażenowanie i wstręt z powodu mojego zachowania. Użyłem języka, którego żadna kobieta nie powinna nigdy słyszeć, szczególnie w sytuacji, gdy tylko próbowała wykonywać swoją pracę. To był odrażający, lekceważący i niedopuszczalny język, którym zbulwersowałem, zawstydziłem i rozczarowałem kolegów z Białego Domu i prezydenta Bidena” – napisał.

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...