Rosyjski żołnierz zabił cywila, teraz przemawia do jego żony. Grozi mu dożywocie

1298

Za zabicie 62-letniego cywila grozi mu dożywocie. W pierwszym tygodniu wojny na Ukrainie 21-letni Wadim Szyszmarin zabił cywila w obwodzie sumskim. Podczas rozprawy, zwrócił się do żony zabitego – Wiem, że nie będzie pani w stanie mi wybaczyć, ale mimo wszystko proszę o wybaczenie.

facebook.com/ Witold Szabłowski – Notatnik Reportera
Putin przyznaje się do błędu. Kreml zaskoczony

Rosyjski żołnierz zabił cywila

Prawie 3 miesiące trwa wojna na Ukrainie. Każdego dnia giną niewinni cywile. Rosjanie nie mają litości dla nikogo. W pierwszym tygodniu wojny ofiarą rosyjskich zbrodniarzy padł 62- latek, mieszkający we wsi Czupachiwka. W piątek (13 maja) w Kijowie jego zabójca stanął przed sądem.


facebook.com/ Łukasz Hara
,,Władimir Putin użyje broni nuklearnej''. Były dyrektor CIA ostrzega

Jak podaje agencja Reuters w trakcie czwartkowej rozprawy (19 maja) Rosjanin skierował słowa do żony zabitego. – Wiem, że nie będzie pani w stanie mi wybaczyć, ale mimo wszystko proszę o wybaczenie – wyznał Rosjanin. Według relacji agencji, Szyszmarin był spokojny podczas rozprawy, jednak „wyglądał na przestraszonego”. Padło pytanie, czy był zobowiązany do wykonania rozkazu, na co odpowiedział, że „nie”. Wadim Szyszmarin przyznał się do winy.


facebook.com/ Szturm Miesięcznik
PiS domaga się ogromnych pieniędzy. Niemcy muszą oddać ponad 6 bilionów złotych

W sprawie sądowej uczestniczyła również żona zabitego. Kateryna Szelipowa powiedziała zdecydowanie, że zabójca jej męża powinien dostać dożywocie. – Ale jeśli będzie mógł zostać wymieniony na obrońców Mariupola, bohaterów Azowstalu, nie będę przeciw, będę za – powiedziała żona zabitego.

Szef rosyjskiej ambasady wydalony z kraju. Ma pięć dni na opuszczenie kraju

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here