piątek, 5 marca, 2021
Godzinnik.pl Świat Rodzice ugotowali swoją 2-letnią córeczkę!

Rodzice ugotowali swoją 2-letnią córeczkę!

Rodzice, o ile tak można nazwać tak okrutnych ludzi w ogromnych torturach zamordowali swoją 2-letnią córeczkę. Chcieli ją ukarać za „złe zachowanie”.

Kara dla 2-latki

Rodzice stwierdzili, że zachowanie ich małej córeczki było złe. Dlatego wymyślili dla niej okrutną karę. Dziewczynka zamiast załatwić swoją potrzebę do nocnika, zmoczyła pieluchę. Za ten czyn spotkała ją okrutna kara.

Dziewczynka z Wielkiej Brytanii została ugotowana żywcem w wannie pełnej wrzątku. Bezpośrednią przyczyną zgonu było zatrzymanie krążenia. Rodzice zostali zatrzymani jeszcze w 2017 roku, teraz usłyszeli swoje wyroki.

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Kara dla rodziców

Mimo, iż rodzice zostali uznani za winnych zabójstwa oraz tortur zostali skazani tylko na 9 i pół oraz 11 lat więzienia. Dziewczynka umierała w okropnych mękach przez 5 dni. Shane David Stokes (33 l.) i Nicole Betty Moore (26 l.) tłumaczyli przed sądem, że chcieli ukarać córkę, bo zamiast usiąść na nocniku, zmoczyła pieluchę.

Wrzątek wywołał poparzenia drugiego stopnia, na niemal całym ciele dziecka. Po wyjęciu jej z wanny, położyli ją na łóżku, gdzie przez następne 5 dni umierała powolną śmiercią. Dziewczynka umierała w ogromnych bólach, nie mogąc jeść i pić. Wymiotowała i traciła przytomność. Bezpośrednią przyczyną śmierci było zatrzymanie krążenia. Pomimo to sąd skazał ojca na 11 lat więzienia, a matkę na 9 i pół roku.

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Dwa województwa do zamknięcia! Rząd mówi o zaostrzeniu zasad!

Z nieoficjalnych informacji wynika, że premier oraz minister zdrowia nadal planują wprowadzać ograniczenia na poziomie regionów. Los dwóch województw jest już praktycznie...

Mężczyźni urządzili sobie imprezę w kościele! Straty są ogromne!

Dwóch mężczyzna postanowiło włamać się do kościoła w Rzeszowie. Tam urządzili sobie libację alkoholową, która przerodziła w demolkę. Jeden z mężczyzn pobił...

Nietypowe zachowanie w „Wiadomościach” TVP. Zaczęli 4 minuty wcześniej, aby nikt tego nie zobaczył!

Wczorajsze główne wydanie "Wiadomości" TVP rozpoczęło się cztery minuty wcześniej. Wszystko po to, aby widzowie nie zauważyli przeprosin, które Telewizja Polska musiała...

Lekarze nie wiedzieli co się dzieje! Matka musiała pozostawić swoje dziecko, noworodek w ciężkim stanie

Wiele osób przechodziło łagodnie koronawirusa, ale od kiedy pojawiły się mutacje, pacjent zdecydowanie gorzej przechodzi tę chorobę. Niestety okazało się, że na...

Rząd powoli zaczyna przyznawać, że górnicy nie długo zostaną bez pracy?!

Rząd powoli zaczyna przyznawać, że branża górnicza powinna zostać zlikwidowana. Jest to trudna decyzja, ponieważ wielu górników pozostanie bez pracy.

Tego się nie spodziewałeś! Najgorsze jeszcze przed nami

Epidemia koronawirusa pozbawiła wiele osób pracy, a co za tym idzie, środków do życia. Ekonomiści ostrzegają, że najgorsze jeszcze przed nami.