poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Świat Rodzice pokłócili się o płeć zmarłego dziecka. Postanowili podzielić je na pół...

Rodzice pokłócili się o płeć zmarłego dziecka. Postanowili podzielić je na pół i zrobić dwa pogrzeby!

Śmierć dziecka była dla rodziców dramatycznym przeżyciem. Rodzina nie mogła dogadać się odnośnie imienia jakie powinno pojawić się na nagrobku. Dlatego postanowili urządzić dwa osobne pogrzeby.

Walka o płeć

Śmierć transpłciowego nastolatka nie zakończyła sporów dotyczących jego płci. Rodzice nie umieli dojść do porozumienia, pod jakim imieniem powinni pochować swoje dziecko. Ojciec chciał, aby na nagrobku znalazło się imię nadane po urodzeniu, a matka, że można je umieścić w nawiasie obok tego wybranego przez nastolatka.

Niestety rodzice nie potrafili się porozumieć w tak ważnej kwestii dlatego postawili na nietypowe rozwiązanie. Podzielili prochy na pół i każde z nich urządziło pogrzeb według swojego sumienia.

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

Transpłciowy chłopiec

Transpłciowy chłopiec, przyszedł na świat w ciele kobiety. Jednak nie utożsamiał się z płcią jaką przypisywano mu po wyglądzie. Zmarł w szpitalu kilka dni po swojej próbie samobójczej. Tuż przed śmiercią odwiedziła go matka.

Ostatecznie rodzice urządzili dwie ceremonie pogrzebowe. Ich zmarły transpłciowy syn będzie miał również dwa wpisy na nagrobku. Jednak w akcie zgonu będzie figurowało imię nadane mu przez rodziców po urodzeniu.

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...
pogrzeb
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!