środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Publiczne pranie brudów czy szczere wyznanie?

Publiczne pranie brudów czy szczere wyznanie?

Dla wielu ludzi była to najważniejsza rozmowa od 1995 roku. Jedni oskarżają Meghan oraz Harry’ego o publiczne pranie brudów, inni zaś uważają, że zdobyli się na odwagę jak niegdyś Diana.

Rozmowa, na którą wszyscy czekali

Meghan oraz Harry zdecydowali się na udzielenie szczerego wywiadu, w którym zdradzili kulisy swojej decyzji o odsunięciu się od rodziny królewskiej. Do tej pory nie znaliśmy powodów tej decyzji, ani relacji w rodzinie.

Niespełna dwa lata przed swoją tragiczną śmiercią księżna Diana udzieliła poruszającego wywiadu dziennikarzowi BBC Martinowi Bashirowi. Powiedziała w nim o swoich zmaganiach z bulimią, o tym jak traktowała ją rodzina królewska, a także zakwestionowała zdolności przywódcze Karola, gdyby kiedyś miał objąć tron.

Fani słuchając rozmowy młodszego syna Diany i jego żony mieli nieodparte wrażenie, że te rozmowy coś łączy. Obie obnażyły najgorsze sekrety rodziny królewskiej, które były skrzętnie ukrywane przez lata.

Polska w niebezpieczeństwie! ,,Czarny grzyb” atakuje

Oberwali wszyscy poza Królową

Zarówno Meghan jak i Harry wypowiadali się o członkach rodziny w mniej lub bardziej nieprzychylny sposób. Oberwało się Williamowi, Karolowi czy Kate. Jednak nie mówili o Królowej Elżbiecie II. Nie wiadomo dokładnie czy chodzi o to, że mają do niej tak duży szacunek czy Królowa faktycznie zachowała neutralność w stosunku do nich.

Harry zapytany o swojego starszego brata przyznał, że ich stosunki są znacznie luźniejsze niż kiedyś. Z ojcem również nie ma kontaktu, ponieważ ten nie akceptuje decyzji syna. Meghan zaś opowiedziała o tym, jak Księżna Kate doprowadziła ją do łez.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
publiczne
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...