wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat W Białym Domu doszło do poważnego incydentu! Biden postawił na radykalne kroki!

W Białym Domu doszło do poważnego incydentu! Biden postawił na radykalne kroki!

Joe Biden jest znany ze swojej miłości do zwierząt, szczególnie psów. Sam jest posiadaczem dwóch owczarków niemieckich. Jednak po incydencie w Białym Domu musiał odesłać swoich pupili.

Atak na agenta

Prezydent USA nigdy nie krył swojego zamiłowania do zwierząt. Dlatego logiczną koleją rzeczy było dla niego zabranie swoich czworonogów do Białego Domu z Delaware. Niestety zwierzęta musiały zostać odesłane z powrotem. Przyczyną był incydent, do którego doszło niedawno.

Jeden z psów Bidena – Major – zaatakował agenta ochrony. Zdarzenie było bardzo poważne dlatego zdecydowano się na odesłanie ich do Delawer. Prezydent USA rozumie, że zwierzęta były zestresowane po zmianie otoczenia i atak na kogoś był efektem ich przeżyć. Dlatego zdecydował o ich powrocie.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Miłość do czworonogów

Prezydent USA posiada dwa psy. Major, który zaatakował agenta ochrony jest wzięty ze schroniska Delaware Humane Association. Był to pierwszy pupil mieszkający w Białym Domu po adopcji.

Drugi z owczarków to Champ, który dołączył do rodziny po wygranych wyborach Baracka Obamy. Joe Biden obiecał swojej żonie przed wyborami prezydenckimi, że jeśli zwycięży Obama zdecyduje się na psa.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Biały
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...