Atak Niemców na Polkę i jej 15-letniego syna. Byli bici i obrażani na tle rasowym

1679

Berlińska służba ochrony państwa prowadzi śledztwo w sprawie ataku na 34-letnią kobietę z Polski i jej 15-letniego syna, do jakiego miało dojść przed supermarketem w dzielnicy Reinickendorf”. Pokrzywdzeni mieli być „bici, obrażani na tle rasowym i zastraszani” – informuje w poniedziałek portal dziennika „Berliner Morgenpost”.

,,Władimir Putin użyje broni nuklearnej''. Były dyrektor CIA ostrzega

Polka zaatakowana w Berlinie

34-letnia kobieta zgłosiła się na policję w piątek i opisała zdarzenie w następujący sposób: podczas zakupów w supermarkecie w czwartek po południu, ona i jej syn rozmawiali po polsku. Obserwowali ich mężczyzna i kobieta. Po wyjściu ze sklepu niezidentyfikowana kobieta znieważyła Polkę, mężczyzna pobiegł za nią i uderzył pięścią w ramię. Gdy interweniował jej syn, mężczyzna uderzył nastolatka w twarz.


PiS domaga się ogromnych pieniędzy. Niemcy muszą oddać ponad 6 bilionów złotych

Pracownicy dyskontu mieli interweniować. Podejrzani odjechali samochodem; odjeżdżając grozili 34-letniej kobiecie. Jak podała w sobotę policja, kobieta ma siniaka na ramieniu, nastolatek – na twarzy. Prowadzone jest śledztwo w sprawie uszkodzenia ciała, znieważenia i groźby.


Putin przyznaje się do błędu. Kreml zaskoczony

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here