środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Policjant porwał i zgwałcił młodą dziewczynę. Ofiara nie żyje

Policjant porwał i zgwałcił młodą dziewczynę. Ofiara nie żyje

Brytyjski policjant przyznał się do porwania i gwałtu na Sarah Everard, której morderstwo wstrząsnęło Wielką Brytanią. Zaistniała sytuacja wywołała wielką debatę na temat przemocy mężczyzn wobec kobiet.

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Nie dotarła do domu…

Mężczyzna porwał kobietę, kiedy ta wracała od swojej przyjaciółki 3 marca. Sarah szła z Clapham w południowym Londynie do swojego domu w Brixton. Ciało kobiety zostało znalezione w torbie kilkadziesiąt kilometrów od jej miejsca zamieszkania. W zeszłym tygodniu opublikowano wyniki sekcji zwłok, które pokazały, że ​​Everard zmarła z powodu ,,ucisku szyi”.

Przyznał się

Odpowiedzialność za śmierć Everarda wziął na siebie policjant, Wayne Couzens. W komunikacie napisano, że 48-letni Couzens powiedział, iż przyznaje się do odpowiedzialności za śmierć Everard. Formalną deklarację, czy przyznaje się do zarzutu morderstwa, ma złożyć podczas następnego przesłuchania 9 lipca.

Były premier umiera? ,,Wynika to z zaświadczeń lekarskich''

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
policjant
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...