piątek, 5 marca, 2021
Godzinnik.pl Świat Policja znalazła dziecko w śmietniku!

Policja znalazła dziecko w śmietniku!

Pod jednym z bloków policja znalazła dziecko w śmietniku. Na szczęście okazało się, że niemowlak jest żywy!

Dziecko w śmietniku

Pod jednym z bloków w Amsterdamie policja dokonała niecodziennego znaleziska. W niedzielny wieczór udało się odnaleźć żywe dziecko w koszu na śmieci. Na miejscu okazało się, że potrzebna jest pomoc innych służb.

Poza policją pojawili się również strażacy oraz pogotowie ratunkowe. Funkcjonariusze policji mieli problemy z uwolnieniem malucha z wąskiego kosza. Nie chcieli zrobić mu krzywdy, dlatego zdecydowali się poprosić o pomoc strażaków, którzy poradzili sobie z wydostaniem dziecka.

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Śledztwo

Maluszek zaraz po tym jak udało się go wydostać z kosza na odpadki został przewieziony do szpitala. Ulicę Meernhof zamknięto z powodu prowadzonego dochodzenia w sprawie. Policja cały czas szuka świadków zdarzenia, którzy mogliby pomóc zlokalizować rodziców dziecka.

Największy holenderski dziennik, opublikował zdjęcie, na którym funkcjonariusze za pomocą latarek szukają śladów w koszu. Obecnie nie wiadomo jak długo dziecko leżało w pojemniku na odpadki, ani jak policjanci trafili na trop porzuconego niemowlaka.

Mężczyzna wjechał samochodem na lotnisko! Szkody są liczone w milionach!

Mężczyźni urządzili sobie imprezę w kościele! Straty są ogromne!

Dwóch mężczyzna postanowiło włamać się do kościoła w Rzeszowie. Tam urządzili sobie libację alkoholową, która przerodziła w demolkę. Jeden z mężczyzn pobił...

Nietypowe zachowanie w „Wiadomościach” TVP. Zaczęli 4 minuty wcześniej, aby nikt tego nie zobaczył!

Wczorajsze główne wydanie "Wiadomości" TVP rozpoczęło się cztery minuty wcześniej. Wszystko po to, aby widzowie nie zauważyli przeprosin, które Telewizja Polska musiała...

Lekarze nie wiedzieli co się dzieje! Matka musiała pozostawić swoje dziecko, noworodek w ciężkim stanie

Wiele osób przechodziło łagodnie koronawirusa, ale od kiedy pojawiły się mutacje, pacjent zdecydowanie gorzej przechodzi tę chorobę. Niestety okazało się, że na...

Rząd powoli zaczyna przyznawać, że górnicy nie długo zostaną bez pracy?!

Rząd powoli zaczyna przyznawać, że branża górnicza powinna zostać zlikwidowana. Jest to trudna decyzja, ponieważ wielu górników pozostanie bez pracy.

Tego się nie spodziewałeś! Najgorsze jeszcze przed nami

Epidemia koronawirusa pozbawiła wiele osób pracy, a co za tym idzie, środków do życia. Ekonomiści ostrzegają, że najgorsze jeszcze przed nami. 

Dwóch mężczyzn porwało i uwięziło 40-latka! Trafili w ręce policji

Dwóch mężczyzn postanowiło porwać i uwięzić 40-latka dla okupu. Porywacze usłyszeli zarzuty i najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie tymczasowym.