wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Pilot stracił przytomność za sterami samolotu! Pasażerowie przeżyli chwile grozy

Pilot stracił przytomność za sterami samolotu! Pasażerowie przeżyli chwile grozy

Do tragicznych wydarzeń doszło w Boże Narodzenie. Pasażerowie oraz załoga samolotu przeżyli chwile grozy, gdy pilot stracił przytomność. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie.

Do przykrego zdarzenia doszło na pokładzie samolotu British Airways. Na pokładzie zawsze jest dwóch pilotów, w razie potrzeby jest również autopilot. Jednak najważniejszy jest pierwszy pilot. W tej sytuacji to właśnie on stracił przytomność. Cała odpowiedzialność spoczywała na drugim kapitanie oraz załodze.

W trakcie lotu z Londynu do Aten pierwszy kapitan zasłabł za sterami samolotu, chwilę później stracił całkowicie przytomność. Airbus A320 wystartował z lotniska Heathrow i przeleciał część trasy. Do Aten była już tylko godzina drogi.

Królowa Elżbieta II szczerze o utracie ukochanego męża!

Obawy o COVID-19

Pasażerowie zaczęli obawiać się, że pilot może mieć koronawirusa. Pilot zgłaszał złe samopoczucie drugiemu pilotowi już w trakcie loty, ten zdecydował o powrocie do Londynu. Okazało się, że trzeba jednak lądować szybciej, ponieważ pomoc potrzebna jest natychmiast.

Samolot lądował awaryjnie na lotnisku w Zurychu. Mężczyzna został od razu zabrany do szpitala, ponieważ nie było wiadome co spowodowało złe samopoczucie. Samolot w Szwajcarii pozostał jeszcze przez pięć godzin. W tym czasie ustalono, że pilot nie jest chory na koronawirusa, a także nie zemdlał z powodu toksycznych oparów, co jest częstym powodem złego samopoczucia u pilotów.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary
Źródłoo2

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pasażer
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...