poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Osoby z tych krajów nie będą mogły latać samolotami! Nowe zasady

Osoby z tych krajów nie będą mogły latać samolotami! Nowe zasady

W piątek białoruskie linie lotnicze Belavia opublikowały informację o tym, że obywatele Iraku, Syrii i Jemenu, lecący z Turcji, nie będą przyjmowani aktualnie na pokład jej samolotów. Decyzja ta wejdzie w życie 12 listopada.

Nowe zasady
publicdomainpictures.net

Białoruskie linie lotnicze nie przyjmą na pokład

Na stronie internetowej białoruskiego przewoźnika pojawiła się informacja, zgodnie z którą, od 12 listopada 2021 roku, nie będzie ona przyjmowała na pokład swoich samolotów obywateli takich państw jak: Syria, Irak, Jemen, a także Turcja.

Makabryczna zbrodnia! Zabił żonę na oczach swoich dzieci

Nowe zasady

Unia Europejska, a także Stany Zjednoczone rozważają wprowadzenie kar za umożliwianie imigrantom podróżowania z Bliskiego Wschodu na Białoruś, skąd następnie podejmują próby przedostania się przez granice UE. Na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ, które odbyło się 11 listopada, jej europejscy członkowie i USA (z wyjątkiem Rosji) potępiły Białoruś. Krytyka ta związana jest z kryzysem na granicy z Polską, oraz instrumentalnym traktowaniem ludzi.

Prezydent ogłosił dramatyczną informację! Zamach stanu na początku grudnia

Białoruś się przestraszyła?

Czy Białoruś przestraszyła się ewentualnych sankcji, które mogą grozić za transport migrantów? Jak podaje agencja prasowa Reuters: „Unia Europejska oskarża Białoruś o prowadzenie wojny hybrydowej, za pośrednictwem wysyłania tysięcy uchodźców na teren UE przez granice z Polską i Litwą.” Jest więc wysoce prawdopodobne, że Białoruś mogłaby zostać obarczona sankcjami.

Policjanci mszczą się za śmierć kolegi! Brutalnie zabili kilku mężczyzn
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?