wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Ojciec osierocił dwójkę dzieci! Przerażająca przyczyna śmierci, którą może mieć każdy.

Ojciec osierocił dwójkę dzieci! Przerażająca przyczyna śmierci, którą może mieć każdy.

Koronawirus wzbudza strach nie tylko w ludziach chorujących na covid-19, ale również w lekarzach, którzy nie robią badań i martwią się o życie chorych. Najbardziej ucierpieli pacjenci mający raka, których leczenie jest przekładane z tygodnia na tydzień. Zestawiając ten rok i poprzedni doskonale widać, jak bardzo spadła liczba świadczeń onkologicznych. Ty też zwróć na to uwagę!

Sherin Hall skarżył się na pogarszający stan jego nóg. Objawy zaczęły się nasilać po czym mężczyzna zdecydował się na pójście do lekarza, ale to okazał się być trudnym wyzywaniem. Kilkunastokrotnie prosił o wykonanie rezonansu magnetycznego, ale bezskutecznie. 27 latek o badanie starał się od 23 marca, w końcu dostał termin na 26 maja. U mężczyzny wykryto 14 centymetrowego guza w nodze oraz 30 guzów w płucach. ,,Każdy dzień był na wagę złota”

Hall pozostawił dwójkę dzieci oraz kochająca żonę, która nie może pogodzić się ze śmiercią męża. Mężczyzna do ostatnich dni błagał o pomoc, ale żaden szpital nie był w stanie udzielić mu pomocy. 

Straciłam miłość mojego życia. Lekarze są zgodni, że w przypadki nowotworu mojego męża każdy dzień był na wagę złota. Kto wie, może byłby dzisiaj tu z nam, gdyby otrzymał pomoc wtedy, kiedy o nią prosił. Smuci mnie, że rząd i ministerstwo zdrowia mówią, że onkologia i szpitale działają jak wcześniej. To nie prawda i moja rodzina odczuła tego najgorsze możliwe skutki – mówi wdowa. 

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie


,,Samotna wyspa” zwana onkologią

Onkologia to ,,samotna wyspa’’, która została osamotniona, bez pomocy kiedy wybuchła pandemia koronawirusa. Badania są przesuwane, operacje odwoływane, a pacjenci wciąż chorują. Dla przykładu w maju 2019 w województwie warmińsko-mazurskim przebadano 2585 kobiet pod kątem raka piersi, a w maju 2020 tylko 14. Jest to 185 razy mniej!

Martwią mnie odkładane wizyty kontrolne. Pozostawienie nas pacjentów samym sobie… Szpitale są zamknięte, nie odbierają od nas telefonów. Nie ma możliwości konsultacji, jeśli coś nas martwi – mówi pacjenta chorująca na raka. 

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka
Źródłoanglia.today

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
śmierć
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...