poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Ojciec osierocił dwójkę dzieci! Przerażająca przyczyna śmierci, którą może mieć każdy.

Ojciec osierocił dwójkę dzieci! Przerażająca przyczyna śmierci, którą może mieć każdy.


Koronawirus wzbudza strach nie tylko w ludziach chorujących na covid-19, ale również w lekarzach, którzy nie robią badań i martwią się o życie chorych. Najbardziej ucierpieli pacjenci mający raka, których leczenie jest przekładane z tygodnia na tydzień. Zestawiając ten rok i poprzedni doskonale widać, jak bardzo spadła liczba świadczeń onkologicznych. Ty też zwróć na to uwagę!

Sherin Hall skarżył się na pogarszający stan jego nóg. Objawy zaczęły się nasilać po czym mężczyzna zdecydował się na pójście do lekarza, ale to okazał się być trudnym wyzywaniem. Kilkunastokrotnie prosił o wykonanie rezonansu magnetycznego, ale bezskutecznie. 27 latek o badanie starał się od 23 marca, w końcu dostał termin na 26 maja. U mężczyzny wykryto 14 centymetrowego guza w nodze oraz 30 guzów w płucach. ,,Każdy dzień był na wagę złota”

Hall pozostawił dwójkę dzieci oraz kochająca żonę, która nie może pogodzić się ze śmiercią męża. Mężczyzna do ostatnich dni błagał o pomoc, ale żaden szpital nie był w stanie udzielić mu pomocy. 

Straciłam miłość mojego życia. Lekarze są zgodni, że w przypadki nowotworu mojego męża każdy dzień był na wagę złota. Kto wie, może byłby dzisiaj tu z nam, gdyby otrzymał pomoc wtedy, kiedy o nią prosił. Smuci mnie, że rząd i ministerstwo zdrowia mówią, że onkologia i szpitale działają jak wcześniej. To nie prawda i moja rodzina odczuła tego najgorsze możliwe skutki – mówi wdowa. 

Tragedia! Nie żyją 2 osoby


,,Samotna wyspa” zwana onkologią

Onkologia to ,,samotna wyspa’’, która została osamotniona, bez pomocy kiedy wybuchła pandemia koronawirusa. Badania są przesuwane, operacje odwoływane, a pacjenci wciąż chorują. Dla przykładu w maju 2019 w województwie warmińsko-mazurskim przebadano 2585 kobiet pod kątem raka piersi, a w maju 2020 tylko 14. Jest to 185 razy mniej!

Martwią mnie odkładane wizyty kontrolne. Pozostawienie nas pacjentów samym sobie… Szpitale są zamknięte, nie odbierają od nas telefonów. Nie ma możliwości konsultacji, jeśli coś nas martwi – mówi pacjenta chorująca na raka. 

Szpitale przeciążone, ciała ofiar przechowuje się w kontenerach-chłodniach...
Źródłoanglia.today

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
śmierć
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...