niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Nowa pandemia! Nie ma złudzeń „Znacznie gorsze niż to czego doświadczamy dziś”

Nowa pandemia! Nie ma złudzeń „Znacznie gorsze niż to czego doświadczamy dziś”

Bill Gates w najnowszym wywiadzie przekazał, że przeczuwa zbliżającą się nową i groźniejszą pandemię. Według założyciela Microsoftu, terroryści wykorzystają ospę do celów bioterrorystycznych.

Nowa pandemia

Miliarder uważa, że już niedługo świat stanie w obliczu zagrożenia, jakim jest bioterroryzm. Uważa, że przywódcy mocarstw, nie są gotowi na kolejną tak dużą katastrofę. Bill sądzi, że głowy państw już w tym momencie powinny zacząć zbierać fundusze, oraz przygotowywać plan działania, na kolejną pandemię.

Nowy zespół specjalny.

Jeden z najbogatszych ludzi na świecie apeluje do WHO o założenie specjalnej grupy zadaniowej, która miałaby zajmować się zadaniami zapobiegającymi pandemii.

Co by było, gdyby bioterrorysta przyniósł ospę na 10 lotnisk? Wiesz, jak zareagowałby na to świat? Istnieją epidemie wywołane naturalnie i epidemie wywołane bioterroryzmem, które mogą być nawet gorsze niż to, czego doświadczymy dzisiaj – odpowiedział Gates w wywiadzie.

Innowacja na cały świat?

Miliarder jednak przewiduje, że na świecie pojawi się wybawienie, w postaci innowacyjnej technologii, która umożliwi zwalczenie pandemii. Technologia na miarę światową, obniży koszty szczepionek, a zastąpią je plastry, które całkowicie wyeliminują grypę. Ale do wytworzenia nowej technologii, potrzebne są fundusze, które zebrać powinno USA i UK.

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.