poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Świat Niezaszczepieni będą musieli płacić za leczenie COVID-19! Podjęto decyzję

Niezaszczepieni będą musieli płacić za leczenie COVID-19! Podjęto decyzję

Osoby, które zakwalifikowano do szczepienia przeciw COVID-19, a które dobrowolnie się temu szczepieniu nie poddały, będą musiały płacić z własnych środków za leczenie COVID-19. Taką decyzję podjął rząd w Singapurze. Publiczne środki nie pokryją już leczenia takich osób.

Podjęto decyzję
flickr.com
Czterech nastolatków zabiło dziecko! Sceny jak z horroru w centrum miasta

Niezaszczepieni będą płacić za leczenie

W Polsce nieustannie trwa dyskusja na temat tego, jakie obostrzenia można by wprowadzić dla osób niezaszczepionych. Tymczasem w Singapurze podjęto ostateczne kroki. Osoby, które mogłyby być zaszczepione, ale świadomie z tego rezygnują, będą musiały same opłacić leczenie, w przypadku zachorowania na COVID-19.

Zamknięto granice państwa! Wirus Omikron szaleje

Odważne rozwiązania w wielu krajach

Singapur to nie jedyny kraj, w którym wprowadzono specjalne obostrzenia dla osób niezaszczepionych. Ograniczenia dla takich osób wprowadzono m.in. w Austrii, Bułgarii, Grecji, Francji, Włoszech czy Holandii.

Wypadek autokaru! Nie żyje 19 osób. Wśród poszkodowanych są dzieci

Podjęto decyzję

Czy w Polsce zostaną wprowadzone podobne obostrzenia? Debatuje się nad nimi w Polsce, jednak póki co nic nie wskazuje na to, by mogły one zostać wprowadzone w naszym kraju. Zauważa się bowiem, że takie restrykcje nie są zbyt skuteczne.

Posłanka poczuła, że rodzi pojechała do porodu rowerem!
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?