środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Świat Niezaszczepieni będą mieli ogromny problem! Jest decyzja Parlamentu Europejskiego

Niezaszczepieni będą mieli ogromny problem! Jest decyzja Parlamentu Europejskiego

Szczepionka była jedynym ratunkiem, aby powrócić do normalności. Kiedy pojawiła się taka możliwość dużo osób zadeklarowało chęć zaszczepienia się. A co z ludźmi, którzy nie nie mają zamiaru się szczepić?

Jest ostateczna decyzja!

Parlament Europejski podjął ostateczną decyzję w sprawie certyfikatu cyfrowego COVID-19. Głównym zamiarem jest łatwość poruszania się z takim dokumentem pomiędzy krajami Unii Europejskiej. Certyfikaty mają być bezpłatnie, a wystawienie ich będzie się odbywało poprzez władze krajowe. Dokument z kodem QR będzie obowiązywał we wszystkich krajach członkowskich, a ich zabezpieczenia przed fałszowaniem będą weryfikowane.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Co z niezaszczepionymi?

Certyfikaty będą obowiązywały od 1 lipca tego roku. Według wstępnych ustaleń owy dokument będzie wprowadzony na 12 miesięcy. Osoby, które się nie zaszczepią będą musiały w niektórych krajach przebywać kwarantannę lub okazywać negatywne testy, które nie są tanie.

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
niezaszczepieni
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...