niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Świat Niewiarygodne! Adolf Hitler zaszczepiony przeciwko COVID-19?!

Niewiarygodne! Adolf Hitler zaszczepiony przeciwko COVID-19?!

To nie jest infantylny żart. Niemieckie oraz Włoskie aplikacje do akceptowania certyfikatów COVID-owych, zatwierdziły zaświadczenie osoby podszywającej się pod Adolfa Hitlera. Dodatkowo, na dokumencie podana jest również data urodzenia 01.01.1900 roku.

Zdjęcie
Źródło: Twitter

Adolf Hitler zaszczepiony?

Dokumenty oświadczające, że dana osoba jest w pełni zaszczepiona, napływają coraz częściej. Niestety, ale rządy państw muszą walczyć również z fałszywymi certyfikatami przeciwko COVID-19. Nie zawsze jednak to się udaje.

Włochy i Niemcy oszukane

We Włoszech żywiołową dyskusję porusza temat certyfikatów i szczepień. Zaświadczenia nazywane „Zieloną Kartą” w tamtym regionie UE, są rygorystycznie kontrolowane.

We Włoszech świadectwa szczepień znajdują się w centrum gorącej debaty politycznej – pisze RND.

Po tym incydencie, certyfikat został zaakceptowany w Niemczech, o czym pisze portal „CavPass Check”. Dowód tożsamości przeszedł identyfikacje, tym samym dostając pozytywne zatwierdzenie systemu.

Politycy o Hitlerze

Do sytuacji odniósł się Konrad Berkowicz, który wstawił na swojego Twittera zdjęcie, oraz komentarz.

Fałszywy certyfikat szczepień na nazwisko „Adolf Hitler” został zaakceptowany przez oficjalne systemy jako ważne europejskie świadectwo szczepień. Hitler już się zaszczepił, a Ty?

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.