Niebezpieczeństwo nadciąga! Rośnie liczba ofiar śmiertelnych

1242

Rośnie liczba ofiar śmiertelnych, które zaraziły się rozprzestrzeniającą się dżumą płucną. Światowa Organizacja Zdrowia apeluje o ostrożność.

Rośnie liczba ofiar
commons.wikimedia.org
NATO ostrzega! ,,Atak na infrastrukturę krytyczną''

Najczęstsze objawy

Na Madagaskarze rozprzestrzenia się w szybkim tempie epidemia dżumy płucnej. Dżuma przenoszona jest pchły, które zarażone są bakteria pałeczkowatą yersinia pestis. Najczęstsze objawy dżumy płucnej to: ból głowy, gorączka, ból mięśni, ogólne osłabienie, ból w klatce piersiowej, duszności oraz kaszel.


Rośnie liczba ofiar
stocksnap.io
Dżihadyści wezwani do mordowania seniorów w krajach Zachodu. ,,Życie niewiernych w USA i w Europie musi zamienić się w piekło”

Rośnie liczba ofiar

Portal Precision Vaccinations na swojej stornie przekazał: ,,Według Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób (ECDC), na Madagaskarze w szybkim tempie rozprzestrzenia się epidemia dżumy płucnej. W ciągu kilku dni zarejestrowano 30 przypadków.”


Putin szykuje atak? Ambasada USA w Moskwie wzywa Amerykanów do natychmiastowego wyjazdu

Nie jest najlepiej

RP.pl podaje: ,,Dżuma dymienicza powoduje obrzęk węzłów chłonnych, podczas gdy dżuma bakteryjna infekuje krew, a dżuma płucna infekuje płuca. Pacjenci z Chin cierpią na tę ostatnią, która jest najbardziej szkodliwa. Nieleczona, według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), zawsze jest śmiertelna.”

Litwa obawia się ataku Putina. ,,Zwiększamy bezpieczeństwo''

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here